Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Fırtınapelerin İsyanı - 3 / Akçay'a Mesaj
#1
0px
Akçay'a Mesaj
Görev Veren Ulfric Fırtınapelerin
Yer: Krallar Sarayı, Miğferyeli
Önceki Görev: Dişli Taç
Sonraki Görev: Akçay İçin Savaşmak
Ödül: Yok

resim

Hızlı Anlatım
1. Dişli Tacı Ulfric'e verdiğinizde görevi başlatacak.
2. Akçay'a gidin.
3. Ejderkonak'daki Mevkibeyi Balgruff'a Ulfric'in verdiği baltayı temsil edin. 
4. Cevabını bekleyin
5. Ulfric'e geri dönün.


Detaylı Anlatım

Jarl İçin Bir Hediye
Ulfric Fırtınapelerin artık Akçay'ın Mevkibeyi Balgruff'un bir taraf seçme vaktinin geldiğime karar vermiştir. Ulfric Akçay'da kan dökülmesini istemiyor ve size Balgruff'a götürmek için bir balta veriyor. Başka mesaj falan iletmenizi istemiyor. Söylediğine göre bu balta sadece bu iki savaşçının anladığı Balgruff'un anlamını bildiği aralarında bir işaretmiş.

resimKarar Verme
Mevkibeyi Balgruuf'a gidin ve Ulfric'den bir mesajınız olduğunu söyleyin ve baltayı verin. Unutmayın ki bu görevi yapmak için ''Ejderha Yükseliyor'' adlı görevi de bitirmeniz gerekiyor. Eğer görevi bitirdiyseniz durum normal şekilde ilerliyor. 

Balgruuf bu konu hakkında yardımcısı Proventus Avenicci ve fedaisi Irileth ile konuşuyor. Balgruuf şu anki İmparatorluk politikasıyla pek memnun olmasa da İmparator tarafını tutuyor. Baltayı size geri veriyor ve İmparatorluğa Whiterun'a asker göndermesi için mektup yazmaya başlıyor. 

Windhelm'e geri dönün ve baltayı Ulfric'e geri verin. Ulfric Balgruuf'un seçiminden memnun değildir fakat Galmar bunu hoş karşılıyor. Kısa bir konuşmadan sonra savaşlı olan gelecek görev başlıyor.  
#2
Helal.  Smile