Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Forum bitmiş
#1
Ben ban yemeden önce forum da baya aktifti şümdi bakıyorum 12 online var.Nolduda bu kadar oldu ya.Şaşkınım gerçekten şuanki konularda 6 saat önce açılmış konular
sir sir sir sir sir sir sir sir sir sir sir sir sir

[Resim: rJgkoV.png]

[Resim: ZOLBlk.png]
#2
Yine aynı mevzu... Tongue
#3
(23.09.2017, Saat: 17:51)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yine aynı mevzu... Tongue

Haklıyım  rulet
#4
Yıllık forum bitmiş konusuna hoş geldiniz
[+] Emir Aksu isimli üyenin iletisini 3 üye beğendi
#5
Bimcell, lul.

Okullar başladı. İnsanların birbirinden farklı hedefleri var. Benim gibi derslerine ve sınavlarına çalışmak için ayrılan bir çok kişi var. Ben de ara sıra giriyorum ama eskisi kadar değil artık. Bu bile uzun vadede ilk yorumumdu. Anormal bir şey yok yani.
[+] PhantomDancer isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#6
Hayatlar full eğlence değil işte şimdi çalışma zamanı
#7
Bencede eskisi kadar muhabbet dönmüyor. Böyle gitmez umarım.
[+] DRAGGUR22 isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#8
Bimcell yakıyor panpa.
#9
Eğlenceli konu dönmüyor ki hocam varsa yoksa Skyrim'de sorunu olan insanlar var.
[+] Goldendarkness isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#10
Yıllardır böyle ve bu da her yıl atılan bir konu. sir
#11
(23.09.2017, Saat: 20:14)PhantomDancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bimcell, lul.

Okullar başladı. İnsanların birbirinden farklı hedefleri var. Benim gibi derslerine ve sınavlarına çalışmak için ayrılan bir çok kişi var. Ben de ara sıra giriyorum ama eskisi kadar değil artık. Bu bile uzun vadede ilk yorumumdu. Anormal bir şey yok yani.

(23.09.2017, Saat: 20:43)furkan23100 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayatlar full eğlence değil işte şimdi çalışma zamanı

(23.09.2017, Saat: 20:53)DRAGGUR22 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bencede eskisi kadar muhabbet dönmüyor. Böyle gitmez umarım.

(23.09.2017, Saat: 21:58)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bimcell yakıyor panpa.

(23.09.2017, Saat: 21:59)Goldendarkness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eğlenceli konu dönmüyor ki hocam varsa yoksa Skyrim'de sorunu olan insanlar var.

Ehh birazda haklısınız

Forumdakilerin bimcelle düşmanlığımı var gayet güzel bence Big Grin Big Grin
#12
Lore, viki okuyan yok. Mesela bugün molag bal ile ilgili ve bir de esoda bir teori ile ilgili konu açtım. O iki konuya gelen yorum sayısı bu konudan az. Demek ki neymiş, laga luga sohbeti arıyoruz. Ama bütün o sohbetler yapıldığı için yine bir kısır döngüye giriyoruz. Mesela çıkıp da ya bu molag bal peki niye arkay a düşman, mehrunes dagon canı sıkıldı diye mi tamriele geldi diye soran yok. Varsa ulfric yoksa thalmor. Alın size sohbet konusu. Nedeler kim, burçların mevzusu ne, atmora şuan var mı... isteyene konu bol yani. Siz sıkıldınız diye forumu da kendinizle öldürmeyin lütfen. sir
Eto bitmiş gibi bitiremediniz la bi türlü

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 6 üye beğendi
#13
(23.09.2017, Saat: 23:07)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Lore, viki okuyan yok. Mesela bugün molag bal ile ilgili ve bir de esoda bir teori ile ilgili konu açtım. O iki konuya gelen yorum sayısı bu konudan az. Demek ki neymiş, laga luga sohbeti arıyoruz. Ama bütün o sohbetler yapıldığı için yine bir kısır döngüye giriyoruz. Mesela çıkıp da ya bu molag bal peki niye arkay a düşman, mehrunes dagon canı sıkıldı diye mi tamriele geldi diye soran yok. Varsa ulfric yoksa thalmor. Alın size sohbet konusu. Nedeler kim, burçların mevzusu ne, atmora şuan var mı... isteyene konu bol yani. Siz sıkıldınız diye forumu da kendinizle öldürmeyin lütfen. sir
Eto bitmiş gibi bitiremediniz la bi türlü

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beni banlamayacaktın usta  Cheesy Cheesy

Ben banlanmadan önce 50 - 60 kişiydi forum
#14
Benim görüşüme göre herkesin sıkılma ve tekrar yeniden başlama evreleri var. Örneğin kendimden örnek verirsem 5-6 aydır eski zamanların hasretinden dolayı seyrek uğruyorum fakat yeni kayıt olmuş bir eleman deli gibi zevk alıyor. Bu da bir kısır döngü içerisinde kendini tekrarlıyor. 5-6 ay foruma girme, birkaç şey okuyup tekrar yazmaya başla, tekrar sıkıl vesaire... Burada sorunu forumda değil kendimizde aramamız daha doğru, en basitinden bir oyundan bile bir süre sonra sıkılırsın, belki 7 ay belki 3 gün. Ayrıca @mertusta 'nın dediğindiği konu da gayet mantıklı. Şimdi eski zamanları özleyen adamlar -kendimi de bu gruba katıyorum- biraz daha geyik muhabbetten hoşlanırdı. Beni en çok bağlayanlardan birisi Titus konularının zirvede olduğu zamanlardı. Fakat daha evrenle ilgili sohbet arayanların ilgisini çekecek bir forum yaratmak da gayet büyük bir kesimin karnını doyuracak bir durum.
[+] galip.erdi isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#15
Bu tarz sarcasm konuları tamamen gereksiz. Biten bu forum değil forum camiası. Forum platformları eskisi kadar popüler değil artık siteden kaynaklı bir durum değil. Güzel community yakalanırsa konuda bahsedilen sohbet ortamı sağlanırsa forum en iyi halinden çok daha iyi yerlere gelebilir. Sadece yetkililere iş düşüyor diyebilirim. Kendi grubunu oluşturup ilginç, komik, değişik içeriklerle üyelerin ilgisini toplayacaktır. Ha bana sorarsanız ben soru sormak için kayıt oldum sağolun ilgide gösterdiniz. Bir süre foruma bakınacağım.