Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Forum bitmiş
#16
Ben de bir açıklama yapayım: Forumun ölüp bittiği yok! Okullar açıldı, insanlar tatilini bitirdi, işinde gücünde millet. Olay bu. 2 Ay önce üşenip forumu açmaz olmuştum, yetişemiyordum konulara. Sakinleşince geldim. Yani normal bir durum bu. Forumun öldüğünü düşünenler yazın bugünkü konulara girip bakabilir. Birkaç saat bıraksam koca sayfa doluyordu.

Kısaca döngü bu, bu forumun tamamen aktif gitmesi de zor, tamamen seyrek konularla devam etmesi de. Bethesda TES oyunları üretmeye devam ettikçe forum ölmez, merak etmeyin. Tongue
[+] Diist Kiin isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#17
@Diist Kiin doğru birşey söyledi. TES 6 çıktığını düşünürseniz bu forum çok uçar. Herkeste crack, türkçe çeviri arayışı olacak oyunu anlamaya çalışacak vs.
#18
Ya Bethesda sağolsun, Skyrim'in ekmeğini sinekten yağ çıkartana kadar yemeye karar verdiğinden yeni konu çıkmıyor işte. Oblivion Türkçeye de çevrildi ama Skyrim'in zamanında olduğu kadar konuşulmuyor. Eski oyunlar eskide kalmış, kabul etmek lazım. ESO desen online oyunları kimse hikayesi için oynamıyor, adam oyunu satın alıp eve gelir gelmez daha kuruluma başlamadan kıçında kurt var, "hemen son levele nasıl ulaşılır, build, grinding yerleri sormalıyım" diye içi içini yiyor. O görevleri dinleyen yok ki. Haliyle oturup muhabbet edilecek konu çıkmıyor. Oblivion Morrowind'den 4 sene, Skyrim Oblivion'dan 5 sene sonra çıktı. Skyrim çıkalı neredeyse 6 sene olacak, daha yeni oyun duyurulmadı bile. Sonuç olarak ya eski oyunlara sarıp muhabbetini açacaksınız, ya ESO'nun hikayesinden muhabbet edeceksiniz, ya da durumdan şikayet etmeyeceksiniz. Net.
[+] vatansever isimli üyenin iletisini 3 üye beğendi
#19
(24.09.2017, Saat: 12:18)vatansever Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya Bethesda sağolsun, Skyrim'in ekmeğini sinekten yağ çıkartana kadar yemeye karar verdiğinden yeni konu çıkmıyor işte. Oblivion Türkçeye de çevrildi ama Skyrim'in zamanında olduğu kadar konuşulmuyor. Eski oyunlar eskide kalmış, kabul etmek lazım. ESO desen online oyunları kimse hikayesi için oynamıyor, adam oyunu satın alıp eve gelir gelmez daha kuruluma başlamadan kıçında kurt var, "hemen son levele nasıl ulaşılır, build, grinding yerleri sormalıyım" diye içi içini yiyor. O görevleri dinleyen yok ki. Haliyle oturup muhabbet edilecek konu çıkmıyor. Oblivion Morrowind'den 4 sene, Skyrim Oblivion'dan 5 sene sonra çıktı. Skyrim çıkalı neredeyse 6 sene olacak, daha yeni oyun duyurulmadı bile. Sonuç olarak ya eski oyunlara sarıp muhabbetini açacaksınız, ya ESO'nun hikayesinden muhabbet edeceksiniz, ya da durumdan şikayet etmeyeceksiniz. Net.

Forum gerçekten bozmuş Undecided
Evet bence yeni oyun falan olmuyacak

(24.09.2017, Saat: 05:40)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de bir açıklama yapayım: Forumun ölüp bittiği yok! Okullar açıldı, insanlar tatilini bitirdi, işinde gücünde millet. Olay bu. 2 Ay önce üşenip forumu açmaz olmuştum, yetişemiyordum konulara. Sakinleşince geldim. Yani normal bir durum bu. Forumun öldüğünü düşünenler yazın bugünkü konulara girip bakabilir. Birkaç saat bıraksam koca sayfa doluyordu.

Kısaca döngü bu, bu forumun tamamen aktif gitmesi de zor, tamamen seyrek konularla devam etmesi de. Bethesda TES oyunları üretmeye devam ettikçe forum ölmez, merak etmeyin. Tongue

Yalnız hemen olayı okula atmayalım.Diğer forumlarda az düşüş var.[TÜRK FORUMLARI DAHİL]  Undecided

(24.09.2017, Saat: 11:57)creeX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Diist Kiin doğru birşey söyledi. TES 6 çıktığını düşünürseniz bu forum çok uçar. Herkeste crack, türkçe çeviri arayışı olacak oyunu anlamaya çalışacak vs.

Çıkacakmı ? Hayır Undecided
#20
Oyunu insanlar bir şekilde bitirdiler zaten, galiba pek çok insanın da merak edeceği bir şey kalmadı. Yeni bir oyun çıkana kadar TES ile alakalı forumların geneli böyledir muhtemelen.
#21
http://www.elderscrollsturk.com/konu-out...kilis.html

Arkadaşlar outlat çekiliş katılmayı unutmayın

Arkadaşlar çekilişi iptal ettim katılım yok