Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Fragmandaki Irk?
#1
Merhaba arkadaşlar fragmanda bi ırk gördüm ama hangisi çözemedim.
Fragman : http://www.youtube.com/watch?v=xOB2i8Fexs8 "2:16" dakikada ki ırk altta resmide var söylerseniz cok sevinirim.

resim
#2
Seçilemeyen bir ırk bu. Dremora diye geçiyor.

Ek olarak kız High Elf, çam yarması adam Nord, okçu eleman da Breton ırkına mensup.
#3
Bir dakika Daedra değil mi bunlar? ÜStlerinde Daedric zırh var ama? Ayrıca o fragman benim ağzımın suyunu akıtıyor. Keşke son dakikada Dragonborn çıksa da dağıtsa ortalığı diyorum.  Cheesy
#4
(24.09.2014, Saat: 12:04)rey link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir dakika Daedra değil mi bunlar? ÜStlerinde Daedric zırh var ama? Ayrıca o fragman benim ağzımın suyunu akıtıyor. Keşke son dakikada Dragonborn çıksa da dağıtsa ortalığı diyorum.  Cheesy

Dremora, Daedra oluyor zaten?

Ayrıca oyun Skyrim'den 1000 yıl öne geçiyor.
#5
Gösterdikleri Oblivion Krizi değil mi?
#6
(24.09.2014, Saat: 12:21)rey link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gösterdikleri Oblivion Krizi değil mi?

Hayır, Oblivion Krizi TES:IV'ün hikayesiydi. Bu olay Soulburst zamanını anlatıyor. Gerçi daha önce hiçbir kitapta geçmiyordu, ESO'ya hikaye uyduralım diyerekten araya tamamen yepyeni bir olay sıkıştırdılar. Molag Bal saldırıyor bu sefer, Oblivion Gate değil de Dark Anchors denilen havada delikler açılıyor, oradan geliyor Daedralar. Bu farklı bir Oblivion krizi.
#7
(24.09.2014, Saat: 12:21)rey link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Gösterdikleri Oblivion Krizi değil mi?

Hayır Molag Bal'ın Nirn'ü Coldharbour'a çekme çalışmaları. Mevzu bahis oyun Elder Scrolls Online, Oblivion değil.

(24.09.2014, Saat: 12:28)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayır, Oblivion Krizi TES:IV'ün hikayesiydi. Bu olay Soulburst zamanını anlatıyor. Gerçi daha önce hiçbir kitapta geçmiyordu, ESO'ya hikaye uyduralım diyerekten araya tamamen yepyeni bir olay sıkıştırdılar. Molag Bal saldırıyor bu sefer, Oblivion Gate değil de Dark Anchors denilen havada delikler açılıyor, oradan geliyor Daedralar. Bu farklı bir Oblivion krizi.

Ek olarak ESO'nun Elder Scroll lore'unu yerle bir ve tarumar ettiğini eklemek lazım.
#8
Tamam anladım sağolun. Ama sevilen bir hikayeyi değiştirmek iyi bir şey değildir.  oblivion
#9
(24.09.2014, Saat: 12:29)mertusta link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ek olarak ESO'nun Elder Scroll lore'unu yerle bir ve tarumar ettiğini eklemek lazım.

Aynen, bu kadar büyük bir olay tarihte nasıl geçmiyor ben onu anlamadım. Ana hikayeyi bitirmedim ama sonunda herkesin kafasından yaşananları siliyorlar mı acep? Başka türlü, Tamriel'den bilmem kaç bin insanın ruhu çalınmış, adaım başı gökte delikler açılıyor, kimsenin de bu konuda bir kitap yazası gelmemiş. Bari önceki oyunlarda olan pek bilinmeyen bir olayı koysalarmış keşke. Alessia zamanını koysalardı, gene Tamriel karışık olsaydı mesela.
#10
Bence en mantıklısı yeni hikaye eklemek yani Skyrim'den sonrasında geçmesi olurdu. Al sana hazır hikaye, imparatorluk dağılmış, Tamriel'de kaos ortamı oluşmuş, Aldmeri Dominion Daggerfall Covenant ve Ebonheart pact ortaya çıkmış hakimiyet için. ESO'nun aynı olaylar ama Skyrim sonrası bildiğin. Bence daha uyardı zaten zemin hazır, imparatorluk zayıflamış vs vs..