Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Game of thrones 8.sezon sızmış.
#1
Sekizinci sezonun sızdığı söyleniyor. Hatta senaryoyu yayınlamışlar. Bu yayınlanan senaryo doğru mu ? HBO bir açıklama yaptı mı, gerçekten böyle biterse kötü olur. Senaryo hakkında ne düşünüyorsunuz.
#2
(21.08.2017, Saat: 22:24)Braton484 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sekizinci sezonun sızdığı söyleniyor. Hatta senaryoyu yayınlamışlar. Bu yayınlanan senaryo doğru mu ? HBO bir açıklama yaptı mı, gerçekten böyle biterse kötü olur. Senaryo hakkında ne düşünüyorsunuz.

Senaryonun 4chan üyeleri tarafından troll amaçlı yazıldığını okumuştum. Hiçbir gerçeklik payı bulunmuyormuş. Açıkcası doğru senaryonun sızdırılması için çekimlerin başlaması gerekirdi -ki daha başlamadı- eklemeler ve çıkarılmalar çok olur bu yüzden.
#3
Öhm, spoiler içinde link lütfen Leach
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#4
(21.08.2017, Saat: 23:40)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öhm, spoiler içinde link lütfen Leach

Yapma etme kendine zarar  Big Grin Big Grin
#5
Yazılmayan senaryonun sızdırılması da ayrı bir dert olsa gerek.  Cheesy
[+] PhantomDancer isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#6
Senaryo sahte. Çünkü hem final çok kötü hem de eski bölümlerde sözü geçen, ima edilen durumlar açıklığa kavuşmuyor.
#7
(22.08.2017, Saat: 14:05)simkan321 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Senaryo sahte. Çünkü hem final çok kötü hem de eski bölümlerde sözü geçen, ima edilen durumlar açıklığa kavuşmuyor.

Doğru. Ben de kafamdan senaryo uygulayabilirim. Mesela buraya Jon ölüyor, Dany tahtı alıyor, Cersei Jaime'yi hainlikten öldürüyor vs. şeyler yazıp 8. sezon spoiler diyebilirim. İnanmayın bunlara, daha bölümler çekilmedi. Doğru olsa bile bin türlü değişiklik yapılabilir.
#8
Daha hazırlık çekimlerine başlanmamışken, senaryonun sızdırılması mümkün değil.
#9
Geçen sene ekim civarında sızmıştı senaryo, forumda konusunu açmıştım, ama orada verdiğim link kurbağa olmuş. O senaryo tamamen doğruydu, bu senenin sonlarına doğru da yeni bir sızıntı bekleyebiliriz bence. Şimdiki sızıntının uydurma olduğunu düşünüyorum, bir sürü farklı senaryo var çünkü, ek olarak önceki sezonun sızıntısı setten karelerle destekleniyordu. Şimdilik böyle bir şey söz konusu değil.
[+] vatansever isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi