Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Garip bir kuş ?
#1
Riverwood'un çıkışı denk geldim, mistik bir ötüşü var, sanki ruhuyla ötüyor, ağaç ile iç içe geçmiş, öldüremiyorum da. Hayvan modu  falan kurulu değil;


resim
#2
Güzel bir şey görünce hep öldürmeyi düşünüyoruz, insanlığın doğasında var galiba.
#3
(19.09.2014, Saat: 21:41)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzel bir şey görünce hep öldürmeyi düşünüyoruz, insanlığın doğasında var galiba.
Yok, sanırım yapımcıların yarım bıraktığı bir şeyden oluşan bir bugmuş, öldürmek de bir npc olup olmadığını kontrol etmek için.
#4
Skyrim'de gördüğüm tek kuş kartaldı. İlginç. :düşün
#5
Ağacı 'disable' komutuyla yok edebilirsen daha iyi görme şansımız olabilir.
#6
Bu kuş aslında oyunun kendisinde olmaması lazım. Tropical Skyrim diye bir mod yüklemiştim bir aralar aynı kuş o modda da vardı.
#7
Var o kuş, ben de gördüm. Riverwood'un çıkışında bir köprü var hani, köprüyü geçtikten sonra sağdaki ilk ağaç. Bu ağacın yanından her geçinizde dikkat edin öten kuşların sesini duyarsınız, dikkatli bakınca ağaçta bir kırmızılık mevcut, kuş o işte.
#8
(19.09.2014, Saat: 23:53)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Var o kuş, ben de gördüm. Riverwood'un çıkışında bir köprü var hani, köprüyü geçtikten sonra sağdaki ilk ağaç. Bu ağacın yanından her geçinizde dikkat edin öten kuşların sesini duyarsınız, dikkatli bakınca ağaçta bir kırmızılık mevcut, kuş o işte.
Hakkaten de varmış. Şu an şoktayım cidden  Shocked Allah allah ya 3 yıldır milyon kez yeni oyuna başladım ve ordan milyon kez geçtim ama ilk defa farkettim ki böyle bir konu olmasa bir 3 yıl daha farketmezdim  Shocked
#9
(20.09.2014, Saat: 00:08)Beggar Prince link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hakkaten de varmış. Şu an şoktayım cidden  Shocked Allah allah ya 3 yıldır milyon kez yeni oyuna başladım ve ordan milyon kez geçtim ama ilk defa farkettim ki böyle bir konu olmasa bir 3 yıl daha farketmezdim  Shocked

Skyrim aslında oyuncunun ilk baktığında farkedemeyeceği bir sürü güzel ayrıntıyla dolu, en saçma hiç gitmeyeceğini sandığın yerlere bile bir şeyler koyabiliyorlar. Sesleri dinleyerek arı kovanlarını bile bulabiliyorsun mesela, Riverwood'un aynı çıkışında arı kovanı var. Kesik ağaçların yerde kalan kütüklerini incelerseniz üzerinde gezinen karıncaları da görebilirsiniz.
#10
Gagasını bilem yapmamışlar;

resim
#11
O nasıl bir gagadır öyle. doh Bu kuşlar grafik kalitesini arttırınca bile mi bu şekilde acaba? Çok kötü görünüyor.
#12
Bence bir mesaj vermek için koymuşlar, gagası, ayakları falan hep tüyden, herhangi bir fikir ?
#13
(20.09.2014, Saat: 16:09)Greed link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bence bir mesaj vermek için koymuşlar, gagası, ayakları falan hep tüyden, herhangi bir fikir ?
Becerememişler desem olmaz,adamlar mamut bile yapmışlar.Gagasını yanlışlıkla yapmışlardır desem,yine diyeceğim adamlar mamutu sorunsuz yapmışlar.Bence Easter Egg.
#14
O ağaca kuş yapmaya karar vermişler. Bir kısmını yapıp sonra vaz geçmişler fakat kuş nedense silinmemiş hala ağaçta duruyor. doh Eğer Beshesda hala Skyrim'i update'liyor olsaydı, söylerdik silerlerdi ya da adam akıllı yaparlardı. Smile
#15
Aynı ses Kynesgrove civarlarında var, ama kuşu bulamadım, bir ara aldığım saveden bakarım :3