Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

[Genel Tanıtım] Shivering Isles Expansion Pack
#1
[Resim: _-The-Elder-Scrolls-IV-Shivering-Isles-Xbox-360-_.jpg]

Sistem Gereksinimleri :
   
Windows XP 64-bit, Windows XP, Windows Vista, Windows 7
2 GHz Intel Pentium 4
512 MB System RAM
4.6 GB hard disk boslugu
128 MB Direct3D uyumlu ekran karti ve DirectX 9.0 uyumlu surucu ;
8x DVD-ROM drive
DirectX 9.0
DirectX 8.1 ses kartiyla uyumlu
Klavye ve fare.

Tanıtım[align=center]

[align=center]Shivering Isles ES IV:Oblivion'un bir  "expansion pack yani genişleme paketidir.Buna kısaca XPP diyelim. Bethesda Game Studios tarafından geliştirilmiş ve Bethesda Software tarafından satışa sunulmuştur.Shivering Isles oyununun ilk XPP'sidir. Çıkarılmasının asıl sebebi Obliviona gelen tepkilerdir. O tepkileri ele alırsak; insanlar Oblivion ilk çıktığında Morrowind'in aksine oyunun ortaçağ temalı olduğunu düşünmüş,fantastik öğelerden yoksun olduğunu dile getirmiştir. Bu da Shivering Isles için zemin hazırlamıştır.

[align=center]Konu[align=center]
Bu XPP'de bir daedra prensi ve Delilerin efendisi olan Sheogorath'ın adasına ayak bastığımızda başımızdan geçen maceraları tecrübe ediyoruz. Sheogorath için çalışıyor ve onun için "birtakım" işler yapıyoruz. Adanın zekice uyarlanmış sistemini,bir çok zorluğu,ve adanın tehlikesini yada zararsızlığını yakından gözleme fırsatı buluyoruz.Devamını size sakılıyorum...

[align=center]Diğer[align=center]
Daha daha? Evet,Sheogorath hakkında gerçekten ilginç şeyler öğreniyoruz ve elbette Tamrielic Lore açısından da bayağı bir bilgi veriyor bu paket. Ancak en önemlisi bir delinin tahtındayken diğer tüm zekilerden daha üstün olduğunu kavrayabiliyoruz. Önceden de söz ettiğimiz gibi fantastik öğeler de var. Size şimdiden iyi eğlenceler!
#2
Oblivion'un gold edition gibi şeyler var diye biliyorum. Tüm paketleri hangisine dahilse ondan almayı düşünüyorum. Shivering Isles nasıl?
#3
(16.07.2013, Saat: 21:51)Lightbringer link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oblivion'un gold edition gibi şeyler var diye biliyorum. Tüm paketleri hangisine dahilse ondan almayı düşünüyorum. Shivering Isles nasıl?
Evet,Game of the Year Edition o dediğin.

Nasıl olduğu konuda yazıyor zaten,bunun için yazıldı konu.Okuyabilirsin.
#4
Okudum zaten. Eğlenceli mi? Tavsiye eder misin demek istedim.
#5
Güzeldir bence alın.Rehber için ellerine sağlık çok gerekliydi bunlar..
#6
(16.07.2013, Saat: 21:53)Lightbringer link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Okudum zaten. Eğlenceli mi? Tavsiye eder misin demek istedim.
Evet,eğlenceli gerçekten,tavsiye ederim.

(16.07.2013, Saat: 21:55)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güzeldir bence alın.Rehber için ellerine sağlık çok gerekliydi bunlar..
Teşekkürler.
#7
ES V yazmışsın, IV olacak Smile