Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Gerçek zamanlı strateji oyunu önerisi arıyorum
#1
Steam yılbaşı indirimleri bitmeden bir RTS alayım diyorum. Normal tarz geliş, saldır şeklinde bir oyun arıyorum. Age of empires 3 alacaktım ama steam üzerinden alınanlarda multiplayer sorunu varmış. Bu tarz bir oyun önerisi iyi olur.
#2
(30.12.2016, Saat: 02:04)Brond Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Steam yılbaşı indirimleri bitmeden bir RTS alayım diyorum. Normal tarz geliş, saldır şeklinde bir oyun arıyorum. Age of empires 3 alacaktım ama steam üzerinden alınanlarda multiplayer sorunu varmış. Bu tarz bir oyun önerisi iyi olur.

Sana tek tavsiyem age of empires 2 sabah aşam arkadaşlarla oyunuyoruz hatta daha yeni maçtan çıktım yeah yeah yeah
#3
Çok oynamak istediğim ama bir türlü vakit bulamadığım Hearts of iron öneririm. Biraz hardcore strategy ama bağımlı yapma potansiyeli yüksek.
#4
Company of heroes ve warhammer serileri de güzel. Bu arada bende age of empires 3 var ve multiplayerda da bir sorun yoktu.
#5
(30.12.2016, Saat: 07:31)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Company of heroes ve warhammer serileri de güzel. Bu arada bende age of empires 3 var ve multiplayerda da bir sorun yoktu.

Bu oyunlara bakarım bugün sağolasın. Multiplayer için error 101 diye birşey diyormuş, bu cdkey kullanılıyor demekmiş. Steamden satılan aoe3 lerin çoğunda multi bağlanırken olduğu söyleniyor (gene steam içinde, olumsuz yorumların çoğu bundan)

(30.12.2016, Saat: 07:22)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok oynamak istediğim ama bir türlü vakit bulamadığım Hearts of iron öneririm. Biraz hardcore strategy ama bağımlı yapma potansiyeli yüksek.

Hearts of iron.. bunu bir yerde duyduğuma eminim buna da bakayım danke bruder. Smile

(30.12.2016, Saat: 05:42)Skald Nin-AX Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sana tek tavsiyem age of empires 2 sabah aşam arkadaşlarla oyunuyoruz hatta daha yeni maçtan çıktım yeah yeah yeah

Aoe2 almak istemiyorum, kendimi çok yaşlı hissettiriyor. Artık trebutchet görmek istemiyorum (trebuşka Cheesy)
#6
(30.12.2016, Saat: 08:42)Brond Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu oyunlara bakarım bugün sağolasın. Multiplayer için error 101 diye birşey diyormuş, bu cdkey kullanılıyor demekmiş. Steamden satılan aoe3 lerin çoğunda multi bağlanırken olduğu söyleniyor (gene steam içinde, olumsuz yorumların çoğu bundan)

Ben de Steam'den aldım ama bir sıkıntı olmadı. Evet, başta cd key istiyor ama daha sonra oyuna giriyor. Bir süre de multiplayer oynamıştım. Genelde 8-10 tane açık server oluyordu. En son birkaç ay önce girdim. Tabi bilemiyorum, belki ben denk gelmedim.
#7
Bu senin aldığının yanında ek paketleri var mıydı? Warchief ve asian dynasty diye 2 ek paketi vardı diye hatırlıyorum (isimler hatalı olabilir) bunlar da içinde miydi? Çünkü satış sayfasında hiç bahsedilmiyor.
#8
(30.12.2016, Saat: 10:04)Brond Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu senin aldığının yanında ek paketleri var mıydı? Warchief ve asian dynasty diye 2 ek paketi vardı diye hatırlıyorum (isimler hatalı olabilir) bunlar da içinde miydi? Çünkü satış sayfasında hiç bahsedilmiyor.

Evet, ek paketler dahil geliyor.
#9
(30.12.2016, Saat: 10:17)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, ek paketler dahil geliyor.

Alayım bari ben onu o zaman, multi hatası verirse kulaklarını çınlatırım Cheesy

Bu diğerine de bakayım mertin dediğine, onu da alayım hepsini alayım iyice abartayım SmileAldım ve aldıktan sonra bu kart geldi envanterime, I thought this game was cool (bu oyunun çok harika olduğunu sanmıştım - diye çevrilebilir) yoksa bana bir şey mi anlatmak istiyor.. hayıııııır Cheesy Cheesy Cheesy 

[Resim: image.png]
#10
Müessesemiz sorumluluk kabul etmemektedir Cheesy
#11
? Smile
Warhammer dünyası güzeldir. Total War'la birleşince ortaya böyle bir malzeme çıkmış. 
Ben oynamadım iyimidir kötü mü bilmiyorum ama videolardan izledim kadarıyla hoş oyundu.
#12
(30.12.2016, Saat: 12:23)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Müessesemiz sorumluluk kabul etmemektedir Cheesy

Tamam indi denedim. Cdkey sordu sonra eso hesabı yaratmamı istedi, herhangi bir sorun olmadı. Baya online oyun açıktı baktığımda Smile Diğer oyuna akşama bakıcam. Belki rise of nations da alırım.

Ben bu AoE3'ü ta ilk çıktığında korsan oynamıştım ama o kadar sorunluydu ki sinematiklerde ses falan gidiyordu, o kadar eski bir halini oynamıştım. Şimdi komple bir oynarım bunu, ek paketler de var oh. 11 liraya AoE keyfi Smile
#13
Battle for Middle Earth serisi derdim ama Steam'de yoklar.