Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Görev modları ile ilgili sorularım.
#1
Arkadaşlar oyunda ekstra görev veren modlar indirdim. Öncelikle bu modlari Türkçeye çeviren arkadaşlara teşekkür ederim.

Kullandığım modlar
-The Aldmeri Domain
-Become Jarl of ıvarstead
-become king of rivelham
-Become High King of Skyrim
-Falskaar
-Wyrmstooth
-LC_CastleInvasion

Sorularım
1-Bu modlar oyuna ilk başladığımız zamanmı kurulmalı?
2-Birbirleriyle uyumlularmı?
3-Oyunun kendi görevlerini iptal ederlermi? En önemlisi bu mesela ivar köyündeki görevleri yapmadan direk modmu aktif oluyor? yada oyunda belli bir yere geldiğimiz zamanmı bu modlar aktif edilmeli. öyle ise denediğimde niye save dosyalarim açılmıyor?
4-Bossu açtıgımda şöyle bir hata gösteriyor ingilizcem iyi olmadığı için ne demek istediğini anlamadım Warning: This file contains 1 deleted NavMesh record(s) that TES5Edit cannot repair automatically and it may cause problems with your game. NavMesh deletions should be reported to the mod author. A guide to repairing NavMesh deletions with TES5Edit is located here. bu modları kullanan arkadaşların cevaplarına ihtiyacım var teşekkürler.

#2
1. İstediğin zaman kur, fark etmez.
2. Cevap sanırım evet.  :utan Falskaar ve Wyrmstooth'u gönül rahatlığı ile kullanabilirsin fakat diğerleri hakkında bir bilgim yok.
3. Sana şöyle anlatayım. Eğer indirdiğin mod oyunda eskiden olmayan yeni bir yerde geçiyorsa (Falskaar gibi) hiç bir sıkıntı olmaz. Fakat mod oyun eskiden olan bir yerde geçiyor veya oyunda eskiden olan bir yeri değiştiriyor ise (Jarl of Iverstead gibi) orijinal görevlerde sıkıntı olabilir.
4. "Dosya bir tane silinmiş mash dosyası bulunduruyor. Skyrim bunu tamir edememiş ve oyunda sorunlar oluşabilirmiş." Sorunu nasıl çözeceğin hakkında hiç bir bilgim yok. Cheesy İngilizce biliyorum fakat teknik bilgim hiç olmadığı için yardımcı olamayacağım. Teknoloji ile arası daha iyi bir arkadaşımız sana yardımcı olacaktır. Smile Hiç olmadı sil. Cheesy
#3
Cevapların için çok teşekkür ederim dediğin gibi falskaar ve wyrmstooth harici diğerlerini normal hikaye bitince oynamak daha mantıklı.