Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

GUILD TANITIM KONUSU
#1
Selamlar Değerl ESO oyuncuları ! 

Guildimiz MMORPG geçmişi olan ve Yayınlarım sırasında tanıştığımız yeni/eski arkadaşlıklardan oluşmaktadır. Guildimizde bizimle beraber olan oyuncular ile beraber Kendi Youtube ve Twitch kanallarımda yeri geldiğinde eğlenceli, yeri geldiğinde hardcore içerikler üretiyoruz. 

Guildimize Katılmak için soru ve önerilerinizi ;

Oyun içi: @incognito33, @paloniese 

Twitch: https://www.twitch.tv/sakalftw

Ayrıca Youtube kanalımda ki içeriklere de göz atmak isterseniz; https://www.youtube.com/c/Kaanuz


Sizde bizimle beraber olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişime geçmek !
#2
Birlikten Kuvvet doğar ... saygılar
#3
Oynarken eğlenmek, standart oyun yapısından kurtulup değişik şeyler denemek isteyen, yeni yeni insanlar ile tanışmak isteyenler. Hepinizi bekleriz.

Ben bu oyunu 2015 yılında aldım o zamanlar başka bir Guild de idim fakat asla kendimi rahat hissedemedim ve onlar ile kaynaşamadım ve bu oyunu 1, 2 ay oynayıp bırakmama sebep oldu. Ardından değerli bir TES hayranı abim ile oyuna geri başladık, 6, 7 kişilik eğlenceli bir grubumuz vardı fakat biz oyuna dair bir çok şeyi bilmiyorduk ve bu sebep ile yarımız oyunu yine bıraktı fakat sonradan kalanlar nasıl olduysa Sakal / Kaan abinin kanalını bulmuşlar, onlardan sürekli duyardım ulan kim bu Sakal falan derdim kendi kendime fakat bir gün yanınını izleyeyim dedim baktım aynı seti topluyoruz falan oradan muhabbet kurup hemen Discord'una gittim ve neredeyse 1 aydır bu Guild de bulunuyorum ve iyi ki de bulunuyorum yani.... Size niye kendi hikayemi anlattım ? Bu kısmını boş verin önemli kısım şu...

Ben iyi ki bu Guildi bulmuşum ve aralarında bulunuyorum. İçerisinde oyuna başlayalı 1 hafta olan adamlar ve diğer tüm üyeler ile sanki bu oyunu 2, 3 yıldır oynuyormuşcasına keyifli ve eğlenceli bir ortam yaratıyoruz. Gerçekten oynarken öğrenmek isteyen ve öğrenirken de eğlenceyi tavan yapmak isteyen herkesi Guilde beklerim arkadaşlar. İlk defa MMO oynuyorsanız ya da ne bileyim daha önce Elder Scrolls oynamadıysanız çekinmeden en ufak şeyi dahi bizlere sorabileceğiniz bir ortam var ve bu sayede oyunu öğrenmek, anlamak ve oynamak çok daha keyifli bir hale geliyor.

Kısaca; Herkesi guilde bekleriz Cheesy Ha amaç şu değil, Guilde adam kasalım da 500 kişi olup terör estirelim ( tabi ki estireceğiz Wink ) değil, Guilde gerçekten adam gibi adamları toplayalım ki Türk'lerin bu oyunda ne kadar çok olduğunu bilip kendimizi asla yalnız hissetmeyelim...
#4
Hiç ESO'da guild aradınız mı ? For The Win sizi büyük bir yükten kurtararak, binlerce guild arasında en iyi guildi seçmenizi sağlar. Böylelikle ideal guildinizi bulduğunuzdan emin olabilirsiniz. Guild mi? FOR THE WIN.
#5
Aile ortamı arıyorsanız oyun hakkın da bir bilginiz yoksa sizleri de bekleriz
#6
on numara beş yıldız
#7
guilde ekler misiniz
oyun içi: @costpawa
steam: https://steamcommunity.com/id/costpawa/
#8
Selamlar,

3 arkadaş oyuna yeni başlamış bulunmaktayız. Kendimize bir guild aramaktayız. Oyun içinden ulaşım sağlayamadık. Guildiniz hala aktif durumda mıdır?
#9
merhaba oyuna yeni başladım guild arıyorum tek başıma görevleri yapamayınca iyice moralim bozuldu girmiyorum oyuna 1-2 gündür. guild e gelebilirim isterseniz.
#10
merhaba oyuna yeni başladım bende acaba guilde alır mısınz sakalın eski sublarındanım kendisine baysakal diyorum hatta Aranelanca ismim
#11
Selam arkadaşlar oyuna yeni başladım sayılır, oyun da yalnız gitmiyor cok sıkıcı guilde girmek istiyorum mümkün mü? İsmim @Enoksy
#12
Merhaba tek başıma oynuyorum daha önce wow wildstar pvp bazlı oynadım ID : @Çılgın Korsan Jack guilde alır mısınız ?