Konuyu Okuyanlar:
6 Ziyaretçi

Hanedan'a Katılım, Başvuru Konu Başlığı (Arşiv konusudur, güncel değildir)
#1
Selamlar herkese.

Tüm Türk Elder Scrolls Online severlere kapılarımızı açık tutarak, siz kaliteli ve karakterli oyuncularımızın katkısıyla seviyeli, keyifli, kocaman bir aile olduk.

Yine aynı bakış açısıyla, tecrübe ve oyun bilgisi ayırt etmeksizin oyuncuları bu güzel oyunda buluşturmaya devam edeceğiz.

Guild başvurularınızı, bu konuya ID'nizi belirten bir mesaj bırakarak veya @Totomushen , @Rubbie , @ThePhantasos id 'lerine oyun içerisinden ulaşarak da yapabilirsiniz.


Önümüzdeki süreçte, tıpkı daha önce de olduğu gibi; Progress Disiplinine katılmak isteyen, gelişmek ve oyunun zirvesini görmek isteyen oyuncuları da yetiştirmeye, geliştirmeye, bir takımın parçası hale getirmeyi de sürdüreceğiz.

Ve tabi ki End Game için yüksek potansiyelimizi daha da güçlü bir kinetiğe dönüştürmek için daha da çok çalışacağız.

Oyun içindeki sosyal etkinliklerimiz ise bizim imzamız gibi; belki de en güzeli o eğlenceli oyun saatlerini yaşayanlara sormak bunu..

Fakat tüm bunların ışığında, tatlı bir sıkıntımız var bunu guildimize katılmak isteyen güzel insanlara hatırlatalım:

Oyunun guildlere koyduğu 500 kişilik bir sınır var ve biz bu sınıra dayanmış durumdayız. Dolayısıyla yeni katılımlar için, oyunu bir süredir oynayaman, pasif durumda olan oyuncularımızla (inaktif olma zamanına ve guild'deki pozisyonu göz önüne alınarak)
ayrı düşmek durumunda olacağız.

Bunu, hiç de istemeden yaptığımızı belirtmek isterim. Keza, bu oyuncular tekrar Elder Scrolls Online oynamaya başladığında, bizlere tekrar katılım için başvurursa; büyük bir memnuniyetle guild daveti alacaklardır.

Bu durumun bir diğer tarafı da yeni katılımlar için söz konusudur. Katılım için başvuran oyunculardan, yer açılması adına 24-48 saatlik bir sabır rica ediyoruz. Bu ricamız, süreyi illa ki sonuna kadar kullanacağımız anlamına gelmiyor ancak çok aktif ve hareketli bir guildiz ve haftalık takvimlerimiz gerçekten yoğun olabiliyor.

Tüm oyuncularımızdan bu minvalde anlayış rica ediyor, oyun ailemizde hep beraber olabilmeyi de sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu duruma dikkat çekmek açısından da katılım başvuruları artık bu konu üzerinden akacaktır. Dolayısıyla Guild Kurallarımızı da bir kez daha hatırlatarak, keyifli oyunlar dilerim :

1-) İnsanlara ve tüm değerlere saygı kesin şartımızdır.

2-) Siyaset ve fanatizm istemiyoruz. Tek koşulumuz bu güzel vatana, insanlarına, ay-yıldızlı bayrağına ve değerlerine sadakat. Bunun haricinde hangi fikirden olduğunuz, hangi takımı tuttuğunuz bizi ilgilendirmiyor. Burası, insanların sanal ortamda biraz eğlenip rahatlamak için katıldıkları, "oyun dünyasında" birşeyler başarmanın keyfini yaşamak üzere bir araya geldikleri bir oyun ve oyun topluluğu, fazlası değil. Bu yüzden ideolojik tartışmaları geride bırakamayacaksanız lütfen gelmeyin.

3-) Galiz küfür ve dedikodu yasaktır. HANEDAN ve oyuncularını ilgilendirmediği sürece genel sohbetlerde başka oyuncuların ve guildlerin arkasından söz söylenmesini istemiyoruz. Mümkün olduğu kadar oyunseveri dost olarak biriktirmek hedefimiz. Kısır çekişmelerle, sahte tavırlarla, gereksiz rekabetlerle ilgilenmiyoruz. Progress'imizde ve end-game yolculuğumuzda hangi noktada olursak olalım, yalnızca kendimizle yarışacağız.

4-) Oyunda ne yapmak istediğiniz ve ne kadar zaman ayıracağınız konusunda bir ön şartımız yok. Bir progress/end-game guildi olduğumuz kadar, sosyal yönü de olan bir guildiz. Ancak raid ve guild event'larına iştirak edildiğinde; kurallara ve guild sistemine kesin uyum ve sadakat talep ediyor olacağımızın, bu aşamada işlerin daha düzenli ve kurallı yürüyeceğinin bilinmesini isteriz.

5-) Guildimizin; içerisinde eğlence, sohbet, oyuna mekanikleri ve fikir alışverişlerini bulabileceğiniz bir discord sunucusu bulunmakta; oyuncularımızın buraya kayıt olması gerekmektedir. Sunucumuzdaki yazılı ve (özellikle) sesli chat, temel iletişim kanallarımızdır. Raid ve event'larda sesli iletişim zorunludur. Oyun içerisindeki guild info ekranında discord adresimizi bulabilirsiniz.
[+] Totomushen isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#2
merhaba ıd @mayyaxd guilde katılabilrimiyim
#3
(15.03.2018, Saat: 21:52)benking00 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba ıd @mayyaxd guilde katılabilrimiyim

Davet gönderildi.
#4
Selamlar hesap adım @Otto.TR oyun içi ıd'ım Tarkhn . Bir süre önce bırakmıştım tekrardan başladım. DC tarafında oyunuyorum.Yer varsa katılmak isterim.
#5
(21.03.2018, Saat: 03:16)Tarkhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar hesap adım @Otto.TR  oyun içi ıd'ım Tarkhn . Bir süre önce bırakmıştım tekrardan başladım. DC tarafında oyunuyorum.Yer varsa katılmak isterim.

Davet gönderildi.
#6
Merhabalar, id Pethron   clana katılabilir miyim ?
#7
(25.03.2018, Saat: 21:53)Pethron Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar, id Pethron   clana katılabilir miyim ?
Elbette. Ancak verdiğiniz id yanlış, tekrar belirtin lütfen ya da karakterinizin adını da yazabilirsiniz.
#8
merhaba , oyunda yeni sayılırım oyunu öğretip bana yardım edecek bir arkadaşla takılmak isterim guıldden varsa yazarmısınız teskkurler Smile
#9
(26.03.2018, Saat: 21:31)eaemreaksu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: merhaba , oyunda yeni sayılırım oyunu öğretip bana yardım edecek bir arkadaşla takılmak isterim guıldden varsa yazarmısınız teskkurler Smile

Tabii ki, davet için lütfen bize oyuna girerken kullandığınız id yi ya da karakter adınızı verin.
#10
Selamlar
Guild için davet gönderir misiniz?
Daha önce Skyrim falan oynamadım, MMORPG oyunları sevdiğimden dolayı yeni bir başlangıç yapıyorum, fazlasıyla acemiyim oyunda Smile
Oyun ID : hakankrks
Karakter Nick : Frilduil
#11
(06.04.2018, Saat: 13:15)Khan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar
Guild için davet gönderir misiniz?
Daha önce Skyrim falan oynamadım, MMORPG oyunları sevdiğimden dolayı yeni bir başlangıç yapıyorum, fazlasıyla acemiyim oyunda Smile
Oyun ID : hakankrks
Karakter Nick : Frilduil

Tabii ki, davet gönderildi.
#12
Selamlar.
Guild'e katılmak istiyorum, alırsanız sevinirim.
Karakter ID : Quantifie
#13
(08.04.2018, Saat: 23:33)oyazicioglu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Selamlar.
Guild'e katılmak istiyorum, alırsanız sevinirim.
Karakter ID : Quantifie

Davet gönderildi.
#14
(12.04.2018, Saat: 18:55)Erim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iyi oyunlar,
oyuna geri döndüm ve guild'e tekrar katılmak istiyorum, alırsanız sevinirim.
Karakter ID : erimbeklevic

*not: gecenlerde id'mi degistirdim IErimI seklinde idi.

Davet gönderildi.
#15
sa cumleten.eklerseniz [email protected] scarface.tm