Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Anket Başlığı: hangi tür büyücülükte daha iyidir
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
high elf
50.00%
6 50.00%
breton
50.00%
6 50.00%
Katılımcı sayısı: 12 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

hangi ırk büyücülükte daha iyidir ?
#1
şuan high elf karakteri oynadığımda akılıma bir düşünce geldi  büyücülükte high elflermi daha  iyi bretonlarmı görüşlerinizi merak ediyorum Smile
#2
Şöyle ;

High Elfler +50 magicka ve günde bir kereye mahsus , süper hızlı magicka dolduruyorlar fakat -hatırladığıma göre- %75 ayaz ve ateş zayıflıkları var.

Bretonlar büyüye karşı %25 dayanıklılar ve özel güçleri , büyülerin magickasının yarısını almaları.

Aralarında ki fark oynanıştan oynanışa değişir. Çağrı büyüsünü sevdiğim ve çağrı büyüleri fazla magicka istediği için bana göre High Elfler daha iyi büyücü.
#3
Dark Elflerde iyi +10 destructionla başlıyorlar ama bencede breton iyi
#4
Dark Elfler en iyisi bence en sevdiğim ırk da o dur Smile
#5
Kesinlikle High Elf +50 Magicka gerçekten önemli ve şu hızlı doldurma olayı da boss fightlarda deli gibi işe yarıyor magickanın önemini level arttıkça anlarsın zaten birde bazı arkadaşlar Dark Elf önermiş Dark Elf kesinlikle önerim değildir tamam işe yaramaz değiller büyü konusunda ama kesinlikle High Elf olamazlar verdiği +10 Destruction çok kolay kasılan bir şey zaten.
#6
(07.09.2018, Saat: 09:41)TSAR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kesinlikle High Elf +50 Magicka gerçekten önemli ve şu hızlı doldurma olayı da boss fightlarda deli gibi işe yarıyor magickanın önemini level arttıkça anlarsın zaten birde bazı arkadaşlar Dark Elf önermiş Dark Elf kesinlikle önerim değildir tamam işe yaramaz değiller büyü konusunda ama kesinlikle High Elf olamazlar verdiği +10 Destruction çok kolay kasılan bir şey zaten.

Dark elf önerenlerin +10 destruction dan verdiğini sanmıyorum, ateşe çok dayanıklılar. Benim de favori ırklarımdan biri.
#7
@SHYAH Önerirken gerekçe olarak +10 Destructionu göstermişler oyüzden öyle yazdım.
#8
Başlangıç için High elf ama kasıldıktan sonra ırkların bir önemi kalmıyor,istediğin ırkla istediğin sınıfı oynayabiliyorsun.
#9
Ben Breton diyeceğim. Breton oynarken İfrit Taşı ve belli eşyalara büyü direnci tılsımı.
#10
Elflerden nefret ettiğim için yaşlı breton oynuyorum ama elflere tıltın yoksa kesinlikle high elf
#11
Kara Elfler nerede be Cheesy
Onlarda büyücülük konusunda baya iyi yıkım büyüleri daha iyi vuruyor felan xd