Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Hırsızlar Loncası Maul Konuşmuyor
#1
Merhabalar,
 Bugün bir sorun yaşadım. İlk kez Vadikent'e girerken kapıda bir adam ( Maul) beni karşıladı. Bana hırsızlar loncası hakkında bir şeyler dedi ve bende o an başka işlerle uğraştığım için ilgilenmiyorum tarzında bir şey dedim.
 Birkaç görev sonra hırsızlar loncasına tekrar gitmek isterken kimsenin görev vermediğini fark ettim. Daha sonra ''sıra dışı mücevher'' için onunla konuşmam lazım. Fakat ilk başta ilgilenmiyorum dediğim için adam bana ''artık seninle işim yok'' diyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? O adamla konuştuğum kayıt nereye bakarsak en az 10 görev geride kaldı ve çok ilerledim. Kaydı geriye alamam yani.
 İnternet'en araştırdım fakat herhangi bir bilgi bulamadım. Sadece yabancı kaynaktan bir şey buldum. Adamda aynı benim sorunu yaşıyormuş fakat çözüm söylememişler.
 Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu arada Maul bu şahıs: http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Maul
#2
kalbini kırmışsın dostum adamın özel bir hediye hazırla sonra git yanına özür dile

brynjolf den alacaksın hırsızlar loncası görevinin ilk adımın madesi nin yüzügünü çalacaksın diye görev vereceks sonra seni kabul edecek
[+] lordofthethunder isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
Teşekkür ederim. Dediğiniz gibi görevi Brunjolf'dan alacakmışım. Ben Maul'dan sonra alacağımızı düşünüyordum. Maul artık cevap verse de vermese de umurumda değil Smile
#4
rica ederim ejder kardeşim Cheesy
#5
Ben yanlışlıkla katılmıştım loncaya ama gerçekten yararı oluyor yankesicilik yükseldi ve iy ipara geliyor