Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

İçinizi Daraltacak Detay
#1
[Resim: orc.jpg]

Şu ağza, şu dişlere bak gece gece fenalık geçiriyorum. Gördükleri zulümü, ırkçılığı geç şu ağızı Allah kimseye göstermesin. Düşünsenize ağzınınız hayatınız boyunca kapanmıyor. 70 yaşındaki dedeler gibi ağzınızdan nefes alıp veriyorsunuz. Çorba içmek istiyorsunuz ağzınızı açmanıza gerek yok. Aradan bıraksanız kaşığı yeter. Birisi siz uyurken komik olduğunu düşünerek ağzınızı parmaklıyor. Sıcak bir günde dudaklarınız kuruyor fakat siz alt dudağınızı nemlendirmek için yalayamıyorsunuz. Sevgilinizle öpüşemiyorsunuz. Daha kötüsü ork sevgiliniz varsa öpüşmeye çalışırken dişlerinizi birbirine çarpıyor. Toplum içinde yemek yerken alt köpek dişlerinizde yemek kalıyor. Dilimle alırım diye düşünüyorsunuz alamıyorsunuz, dilinizin uzunluğu yetmiyor falan. Çenede oluşacak olan ağrıdan bahsetiyorum bile. Valla içim daraldı düşününce. Allah orklara acil şifalar versin.
[+] Destroyer isimli üyenin iletisini 5 üye beğendi
#2
Bak,Üstat, yanlış düşünüyorsun. Ağzının açık olması senin için problem teşkil edebilir ama, hayatın boyunca, nesiller boyunca öyle durursan bu, garip bir hareket olarak algılanmaz. Ne güzel dişleri var işte, tuttuğunu koparır cinsten. İyi yandan düşün; sıcaklar çöktüğünde, arkadaşı ağzına değdirmeden iç dediğinde, dökmeden su içebilir. Dudak yalamaya ne hacet! Üstelik senin dişinde yemek kalsa, kürdanı illa ete saplarsın. Ama bak, bunda öyle değil. Hançerle bile alır adam, o yüzden kafası rahat yani. Çenede de ağrı falan oluşmaz, yok öyle bir şey, kandırmışlar seni.

Dipnot: Dişleri kuşlar temizliyor bazen, timsah misali. Bak bu da bir artı sayılabilir.
[+] Rask isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#3
İlginç bir konu :d Onların çenesinin kuvveti seninkinden 5 kat daha fazla olduğu için ağrı mağrı olmuyor Cheesy İnsancık olarak düşünmüşsün sen. Onlar ORK!
--
Öpüşme konusunda da? Orkların el ele tutuşup romantik bir ortam oluşturup öpüştüğünü falan sanmıyorm Cheesy Daha değişik onların ilişkileri :I :@
Tanrıları Malacath olunca tabi :I Romantizimle pek alakaları yok.
#4
Yok öyle bir şey onlarda. Smile Yüzleri birbirine ters(yukarı-aşağı) olacak şekilde durup, dişlerini birbirlerine takıyorlar. Maksat birbirlerine kilitlenmek, romantizm işte. Sonra bön bön bakışıyorlar.
[+] Rask isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#5
Ah ulan daha da kötüsü bunun büyük büyük büyük ataları Aldmer; uzun, sarışın, renkli gözlü yakışıklıydı, tüm men kadınları hastaydı da bu yüz vermiyodu. Çok üzüldüm kardeşim.
[+] MehrumEfendi isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#6
İllaki Ork sevenler de vardır, en azından kadınlarını. Lord Lovidicus diye bir İmperyal var; asil bir adam, vampir aynı zamanda. Bir Ork'a aşık oluyor, çocukları oluyor falan. Hikâyenin geri kalanını TES IV oynayanlar bilir.
#7
(09.06.2018, Saat: 12:34)MehrumEfendi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ah ulan daha da kötüsü bunun büyük büyük büyük ataları Aldmer; uzun, sarışın, renkli gözlü yakışıklıydı, tüm men kadınları hastaydı da bu yüz vermiyodu. Çok üzüldüm kardeşim.

+1, orklar aryandır :O
#8
Orklar yakışıklı hayvanlardır.
#9
Ya olum bu nerden çıktı durduk yere orklara neden hüzünlendin sen şimdi Cheesy
#10
gece gece gördüm yine güldüm annemler uyanmamıştır umarım xd
#11
2 büyük dişe bir ayar çekilip ağızın kapanması kolaylıkla sağlanabilir.
#12
Bu kaçıncı seviye bir trolldür Cheesy Bırak onların derdi onları ilgilendirir, oyunda ork alıp oynayan biri olacağını zannetmiyorum bile.
#13
(07.07.2018, Saat: 15:49)Strkey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kaçıncı seviye bir trolldür Cheesy Bırak onların derdi onları ilgilendirir, oyunda ork alıp oynayan biri olacağını zannetmiyorum bile.

Orku bırak Kuzeyli'den başka bir şey oynayamıyorum ben. Sebebini anlayamadığım bir şekilde illa insan tipinde oynamak zorunda hissediyorum kendimi. Ve komik bir şekilde bu zincirlerimi kıramıyorum Cheesy
#14
Sevgilinizle rahat rahat öpüşemiyor musunuz? 70 yaşındaki dedeler gibi ağzınızdan mı nefes alıp veriyorsunuz? Allah'a küfretmiş gibi tipiniz mi var? O halde Skyrim Diş ve Ağız Sağlığı Fakültesi tam size göre, diş söktürmek, dolgu ve implant gibi nice ameliyatlar sadece 1000 altına(kdv dahil).
#15
@KaeL Kardeşim ikiziz galiba, bende de aynı ya Kuzeyli'lerin kadınları bana çok cazibeli geliyor genelde Kuzeyli kadın açıp oynuyorum zaten insan olmayan ırklarla oynayamıyorum diğer insan ırklarda da o kadar uğraşıyorum ama kadın karakterleri bana güzel gelemiyor bir türlü bi ara 1.5 saat uğraşıp da güzel bir Breton kadını yapamadığımı bilirim (yani bana göre güzel değil) ama Kuzeyli'lerde güzel bir kadın yapmak çok kolay, her seferinde bir sonraki karakterim hırsız bir Khajit olucak diyorum yok, yapıyorum karakteri olmuyor, içime sinmiyor bir türlü Khajit veya insan olmayan bir ırkla oynamak, sonra yine dönüyorum Kuzeyli'ye Smile