Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

İmparatorluk Lejyonu - 4 | Akçay İçin Savaşmak
#1
0px
Akçay İçin Savaşmak
Görev Veren Legate Quentin Cipius
Yer: Akçay
Önceki Görev: Akçay'a Mesaj
Sonraki Görev: Skyrim'in Yeniden Birleşmesi
Ödül: (Tercihen)


resim

Hızlı Anlatım
1. Legate Rikke ile buluşun
2. Akçay'ı savunun.
3. Akçay'a saldıran Stormcloak ordularını yok edin.
4. (Tercihen) Konuşmasından sonra Mevkibeyi Balgruuf ile konuşun.


Detaylı Anlatım

Yanan Şehir
Akçay'a Mesaj görevinden sonra Legate Quentin Cipius'a rapor verin, size savaşın başladığını söyleyecektir. Sonra ise hızlı bir şekilde yanınıza yaklaşıp "Fırtınapelerin orduları burada. Şehri işgal ediyorlar. İşte bu. Şehri savunmalıyız, hadi!" diyecek ve onla birlikte Ejderkonak'tan çıkın. Biraz ilerledikten sonra şehri yanarken göreceksiniz, vatandaşlar evlerine doğru koşuyor ve Fırtınapelerin orduları İmperiyal ordularına saldırıyor.

Kanayan Savaş Alanı
Şehrin dışında, Legate Rikke'yi savunma planı için çalışırken bulacaksınız. Sonra ordusuna doğru dönerek "İşte bu dostlarım! Bugün İmparator ve birliği için önemli bir gün ve özellikle Skyrim için! Bugün Ulfric Stormcloak ve onu destekleyen mevkibeylerine büyük bir mesaj gönderiyoruz! Ama hata yapmayın! Bugün, burada yaptığımız Skyrim ve onun insanları için. Hazırlanın! Herkes, benimle birlikte! İmparatorluk için! Birliği için! Rrraaaahhh!" diye güzel bir konuşma yapacak, ardından ordularla beraber Akçay'a girip onu savunacaksınız.

resim

İlham Verici Konuşma
Fırtınapelerin ordusunun sayısı sıfır olduğunda savaş sona erecek. Sonra Irileth yanınıza gelip, onu takip etmesi gerektiğinizi söyleyecek ve sonra Mevkibeyi Balgruuf bir konuşma yapacak, "Hepimiz, burada zafer için seviniyoruz. Tanrılar bile cesaretiniz ve yetenekleriniz için şarkılar söylüyor. Bugün Fırtınapelerin ordusunu bozguna uğratırken, savaşan herkes onlar gibi sahte olmadığını ve kalbinizdeki azmi gördü. Akçay'ın vatandaşlarına borçluyuz. İyi dileklerim sizinle! Akçay için! İmparatorluk için!" diye konuşma yapacaktır. Konuşmanın sonunda tercihen onla gidip konuşma yapabilirsiniz eğer yaparsanız size teşekkür edecek ve gayrimenkulünüz yoksa size gayrimenkul hakkı verecektir.


Yardımlarından dolayı Zephyr'e teşekkürler.  sir
#2
Gayrimenkul hakkı derken? Nereyi alabiliyoruz?
#3
Breezehome'u alabiliyorsun, Blacksmith'in yanında.  :tebrik