Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Irklar Roller ve Stat dağılı hakkında yardım eder misiniz ?
#1
Exclamation 
Eso Morrowind oyununa yeni başladım ve Orc Dragonknight açtım ama stat dağılımı hakkında bilgim yok Tank için veya Dps için stat dağılımı nasıl yapmam lazım bilgi verirseniz çok sevinirim..
#2
Önce 50 level, ardından da 160cp olmaya bak bence. Daha sonra istedğin role uygun olarak karakterini düzenlersin. Dps olmak istiyorsan stamina'ya yönelebilirsin çünkü orkların ırk pasiflerinde magicka'ya dair bir şey yok. Ayrıca ne kadar çok staminan olursa, stamina harcayan yetenekler ile o kadar çok hasar verirsin (Weapon damage'e ek olarak.). Tank için ise ikinci bir karakter açabilirsin veya şuan kullandığın karakteri daha sonradan tanka çevirebilirsin çünkü tanklar çok az hasar veriyor. O yüzden de görevlerde çıkan güçsüz düşmanları bile öldürmesi uzun sürüyor.
#3
Orc Dragonkinght için dps daha mı uygun olur ?
#4
(09.05.2018, Saat: 00:39)gorkemyazgan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Orc Dragonkinght için dps daha mı uygun olur ?
Sana kalmış. Orkların pasif yetenekleri bunlar: http://en.uesp.net/wiki/Online:Orc

Tank için biraz daha uygun duruyor ama o kadar da önemli değil bence.
#5
(09.05.2018, Saat: 01:33)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sana kalmış. Orkların pasif yetenekleri bunlar: http://en.uesp.net/wiki/Online:Orc

Tank için biraz daha uygun duruyor ama o kadar da önemli değil bence.

Anladım.. Çok sağol yeni başladığım için fazla bilgi sahibi değilim yavaş yavaş öğreniyorum Stamina Tank sanırım daha iyimiş o yüzden full Stamina abanıyorum sanırım değil mi stat dağılımında ?
#6
(09.05.2018, Saat: 10:32)gorkemyazgan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım.. Çok sağol yeni başladığım için fazla bilgi sahibi değilim yavaş yavaş öğreniyorum Stamina Tank sanırım daha iyimiş o yüzden full Stamina abanıyorum sanırım değil mi stat dağılımında ?

O da sana kalmış ama tankların en çok cana ihtiyacı var. Fakat zırh setlerinden gelen can bonusu yeterli olursa hiç cana puan vermen gerekmeyebilir de. Ayrıca tank olunca magicka'ya da ihtiyacın olacak. Çünkü sana lazım olan tüm yeteneklerin stamina varyasyonu yok, dps'in aksine. Mesela benim tankımın statları şöyle: 17k magicka, 44k health, 20.5k stamina.
#7
Anladım o zaman level atladığımda gelen stat puanlarını magicka ve stamina verip itemlerle canımı yüksek tutacağım o zaman level kasmaya devam öncelikle Smile çok sağol