Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

İtem Şekli Değiştirme
#1
Question 
Merhaba,

İtemların şeklini değiştirme olayını sorcaktım.
Tabi ki öncelkile "Style Material" gerekiyor elbette. Sormak istediğim dungeon'dan düşen bi itemın şeklini değiştirme imkanımız var mı. Yoksa illa 0'dan o Style ile kendimiz mi basacaz?
#2
Style derken biraz açar mısın, texture'yi mi kastediyorsun?
Yoksa oyun içi bir şey mi?
#3
(07.01.2018, Saat: 23:57)OwlHammer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,

İtemların şeklini değiştirme olayını sorcaktım.
Tabi ki öncelkile "Style Material" gerekiyor elbette. Sormak istediğim dungeon'dan düşen bi itemın şeklini değiştirme imkanımız var mı. Yoksa illa 0'dan o Style ile kendimiz mi basacaz?

Önümüzdeki patch gelecek bu özellik . Şubat ayında .
#4
(08.01.2018, Saat: 00:04)LiofaTR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önümüzdeki patch gelecek bu özellik . Şubat ayında .

İyi denk gelmiş o zaman. Kaç aydır araştırmaya üşeniyordum. Zamanında denk gelmiş. Yeni bi DLC gelmiyor heralde. Genelde DLC ile açılıyor bu özelliik. Clockwork City gibi
Edit: Yeni gördüm DLC geliyormuş Smile "Dragon Bones"

(07.01.2018, Saat: 23:59)Strkey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Style derken biraz açar mısın, texture'yi mi kastediyorsun?
Yoksa oyun içi bir şey mi?

Oyun içi eşyaların stilini değiştirme olayı. Ork Style, Dwemer Style gibi taşlar ile craftladığın eşyaların şeklini belirliyor.
#5
Ben oyunu uzun süre hiç oynamadan tekrar dönünce gaza gelip crown ile birkaç motif almıştım. Sonra öğrendim ki dungeon setlerinin motifileri sabit. O zamandan beri şu motifler neye yarar diye de hep düşünmüşümdür. Transmog geliyor sonunda...
#6
(29.01.2018, Saat: 01:48)Yhoiza Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben oyunu uzun süre hiç oynamadan tekrar dönünce gaza gelip crown ile birkaç motif almıştım. Sonra öğrendim ki dungeon setlerinin motifileri sabit. O zamandan beri şu motifler neye yarar diye de hep düşünmüşümdür. Transmog geliyor sonunda...

Motifler o tarzda item üretmeni sağlıyor. Transmog geliyor diye motifler çöpe gitmeyecek. A dan B motifine geçmek istersen B motifini bilmen gerekecek yine. Değişen bir şey yok.
#7
Ya muhteşem bir şey bu muhteşem!
#8
(29.01.2018, Saat: 03:32)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Motifler o tarzda item üretmeni sağlıyor. Transmog geliyor diye motifler çöpe gitmeyecek. A dan B motifine geçmek istersen B motifini bilmen gerekecek yine. Değişen bir şey yok.

Transmog geliyor diye artık motifler daha işlevsel olacak demek istedim. Ben ebon motifiyle xvy motifini karışık kullanmak istiyordum mesela. 5 parça itemim dungeon'da barbaric düşerken ne aklımdakini yapabiliyordum ne de karakter görsel olarak tatmin ediyordu. Çok sevindim gerçekten.