Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

J.K Rowling'den Yeni Harry Potter Filmi Geliyor!
#1
[align=center]resim

J.K Rowling; ünlü kitap serisi Harry Potter'ın yeni bir filminin geleceğini duyurdu. Fakat filmin ne zaman çekilmeye başlanacağı veya kadroda kimlerin yer alacağı konusunda bir ipucu hala yok.

Ne yazık ki filmde Harry Potter olmayacak ama film Harry Potter'ın yaşadığı dönemin 50 yıl öncesini konu alacak. Hikaye ''Harry Potter ve Felsefe Taşı'' adlı kitaptaki Harry'nin ders kitaplarından biri olan ''Fantastic Beasts and Where to Find Them'' (Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?) adlı kitapdan uyarlanacak. Asıl kahraman, bu kitabın yazarı olan Newt Scamander olucak ve öykü New York'da geçicek. Newt Scamander, bir Hufflepuff olduğu için, filmde Hufflepuff'lar daha çok ön planda olucak.

Filmin Harry Potter serisinin bir öncesi ya da devamı olmayacağı açıklandı.
#2
Bunun uydurma olduğunu duymuştum. J.K açıklamıştı,  Harry Potter artık tamamen bitti diye. Başka bir film ya da kitap olmayacak dedi.
#3
(15.09.2013, Saat: 12:48)Artemis link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bunun uydurma olduğunu duymuştum. J.K açıklamıştı,  Harry Potter artık tamamen bitti diye. Başka bir film ya da kitap olmayacak dedi.

Tamam işte, Harry'nin başından geçenlerin anlatıldığı başka bir film olmayacak. Bu aynı büyü dünyası üzerine farklı bir zamanda geçen farklı bir hikaye.
#4
Ne bileyim,  ben öyle duydum.
#5
(15.09.2013, Saat: 12:48)Artemis link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bunun uydurma olduğunu duymuştum. J.K açıklamıştı,  Harry Potter artık tamamen bitti diye. Başka bir film ya da kitap olmayacak dedi.
Yok bu resmi bir haber. Hatta kendi açıkladı. Ama tabi Harry Potter yok sadece Harry Potter dünyasında geçiyor.

#6
Harry yoksa öyle heyecanla beklemem. Ha bi gidip bakarım filme ama Smile
#7
Bu film Harry Potter gibi olmaz haberiniz olsun.
#8
(15.09.2013, Saat: 19:43)ASRIN10 link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu film Harry Potter gibi olmaz haberiniz olsun.

Evet, Harry Potter filmleri berbat bir uyarlamaydı, özellikle 6. film. Umarım öyle olmaz.