Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Jyggalag'ın Dönme İhtimali? (Spoiler İçerir)
#1
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Jyggalag düzenin daedric Prensi lanetlenmişti ve Sheogorath denen deliliğin daedric prensine dönüşmüştü.
İçeriği GösterSpoiler:
#2
Dönmez ve diğer oyunun konusu %99 Summerset Isle'deki savaşlar falan olacak. Ek paketi bilmem ama yapmazlar çok büyük bir ihtimal. Ha oyunda ondan bi görev alırmıyız Artifact için falan bilmem ama..
#3
Yeni oyun muhtemelen valenwood da falan geçer summerset ısle büyük finalin geçeceği yer olabilir.

Jyggalag konusu aslında ilginç işlene bilir bence.
#4
İnşallah dönerde onla beraber oblivionu fethederiz.
#5
1- Niye Oblivion,Tamriel varken Cheesy

2-Abi niye Jyggalag seninle fethe çıksın adam en güçlü Prens zaten. Diğerleri korkudan lanetlemiş o derece..
#6
(19.08.2013, Saat: 19:31)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1- Niye Oblivion,Tamriel varken Cheesy

2-Abi niye Jyggalag seninle fethe çıksın adam en güçlü Prens zaten. Diğerleri korkudan lanetlemiş o derece..
Korkmalarının nedeni zaten diğer yerleri feth etmesi ama Meriada'nın lanetle işi yoktur Cheesy Birde niye mi tamriel değil çünkü jyggalag iyi deadric prens ve intikam en büyük nedeni bence.
#7
İyi o zaman Jyggalag seni mi kıracak canım.. Cheesy
#8
Oyunda iyi yada kötü diye bir kavram yok herkes chaotic ama aedralar chaotic good iken daedralar chaotic evil olarak geçiyor.Yani öyle tamamen iyilik perisi tipler yok.
#9
Bu arada "Oblivionu feth ederiz" demişsiniz de Oblivion diye bir yer yok ki. Oblivion, bilinmezlik demek ingilizcede bir diyar ismi değil,nitelik sağlayan bir sıfat gibi birşey sadece.
#10
Biz Oblivion oynarken naptık?
#11
(20.08.2013, Saat: 11:14)Kataphrakthos link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu arada "Oblivionu feth ederiz" demişsiniz de Oblivion diye bir yer yok ki. Oblivion, bilinmezlik demek ingilizcede bir diyar ismi değil,nitelik sağlayan bir sıfat gibi birşey sadece.
Yok Jyggalag bi yerde hükümdarlığım oblivionda denizleri aştı felan diyor bende ordan öbür diyarları işgal ettiğini düşündüm bilgi için sağolun Cheesy
#12
(20.08.2013, Saat: 11:54)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biz Oblivion oynarken naptık?
resim

Sen Oblivion'u oynarken Lord Dagon'un Cyrodiil'i istilasını engelledin. Oblivion diye bir yer yok. Dediğim gibi ingilizce bilinmezlik demektir. İsmini de ordan alıyor, Lord Dagon'un açtığı "gate"lerin bilinmezlik diyarı.
#13
İyi o zaman amma kahraman adammışız. Abi ben bunu 9 yaşımda mı ne oynamıştım hiç bişe hatırlamıyorum neredeyse. Cheesy Cheesy Cheesy