Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Karakter değerlendirmesi
#1
İçeriği GösterSpoiler:

Bir öneri verseniz böyle böyle yap diye, restoration-silah takılıyorum. 323 armor, 30 damage vuruyorum çok mu kötü karakterim ?
#2
32. seviyeye göre 323 armor iyi ama 30 damage az. Yükseltmeye bak silahını.
#3
Gizlilik ve yay sanırım bunlara bilmeden verdin eğer öyleyse sorun yok ama değilse ağır zırh büyü bunların yanında gizlilik ve yay kullanımı çok saçma olur.Restorationda İyileştirme 0/2 onu tamamlamanı tavsiye ederim efsun yenileme hızını arttırıyor.Birazda demircilik gitmelisin silah hasarın düşük olmuş bunları yaptıktan sonra Tılsımlamayı fulle derim sondaki perk sayesinde 2 tılsım yapabiliyorsun gayet yararlı oluyor.
#4
Teşekkürler beyler öneriniz için. silah önerisi var mı ? benim silah acayip hızlı vuruyor, yani staminayla yapılan 2 sn lik vuruşta 50 dmg giriyorsa, normal vuruşta 90 gibi birşey giriyor bayağı bir hızlı silah
#5
Bıçak kullanıyorsan ya Keening adı verilen silahı ya da Blade of Woe'yi alacaksın. Keening ile vurdukça paso can geliyor hem soul geme gerek olmayan nadir bir silah. Ölümsüz olursun restoration spell'i de kullanırsan. Cheesy Blade of Woe'de çok güçlü ve can çekiyor aynı şekilde. Tabii bu dediklerim bıçak kullanıyorsan geçerli.

Öbür türlü kılıç falan kullanıyorsan da sevdiğin, hoşuna giden bi artifakt öneririm Daedra görevlerinden gelen. O görevlerden gelip de kötü olan silah hatırlamıyorum. Cheesy
#6
Sarhie katılıyorum.(Bu kelimeyi pek göremezsiniz ona göre)Artifakt olarak Dawnbreaker öneriririm tam senin sınıfın silahı.
#7
(02.08.2014, Saat: 00:16)Meridia link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sarhie katılıyorum.(Bu kelimeyi pek göremezsiniz ona göre)Artifakt olarak Dawnbreaker öneriririm tam senin sınıfın silahı.

Onları nereden bulacağız ? Şu an bende ejderbela diye bir kılıç (delphine'nin gizlediği yerdeki ince uzun samuray kılıcına benzeyen şey), kristal savaş baltası ve adını hatırlayamadığım siyah dala benzeyen bir kılıç var (hançer de olabilir). Şu an hasarımdan memnunum aslında, savaş baltasını kullanıyorum.

o değilde moddan mı geldi bilmiyorum, ama banditler gelip bana özel hareket atıyor. ( kafa kesme, böyle bir sağ bir sol vurma bizim yaptığımız özel tek atan hareketler) tek harekette yatıyorum. sizde de var mı bu olay ?
#8
Var olabilir öyle şeyler şimdi sen kendin takıl bir gün sandığın birinde bir küre bulacaksın o küreyi bulunca süper bir görev başlayacak yada direk Meridia tapınağına gelip göreve başlayabilirsin.Görevin rehberini yapmıştım zaten.
Buyur link http://www.elderscrollsturk.com/forum/in...opic=999.0
#9
(02.08.2014, Saat: 00:28)Meridia link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Var olabilir öyle şeyler şimdi sen kendin takıl bir gün sandığın birinde bir küre bulacaksın o küreyi bulunca süper bir görev başlayacak yada direk Meridia tapınağına gelip göreve başlayabilirsin.Görevin rehberini yapmıştım zaten.
Buyur link http://www.elderscrollsturk.com/forum/in...opic=999.0

O görevi yapmıştım ben, ne işe yarıyor ki ? birşeyler olmuştu fakat elimde şu an onun verdiği birşey yok. napsam gidip heykelini mi taşlasam ?
#10
(02.08.2014, Saat: 00:36)Weltkrieg link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O görevi yapmıştım ben, ne işe yarıyor ki ? birşeyler olmuştu fakat elimde şu an onun verdiği birşey yok. napsam gidip heykelini mi taşlasam ?


Big Grin kesin çözüm olur Smile boşver deadrayı aedrayı bi kılıç vericem diye öteki hayatını çalarlar sovengarda gel beraber içelim eğlenelim  Cheesy
#11
(02.08.2014, Saat: 00:16)Meridia link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sarhie katılıyorum.(Bu kelimeyi pek göremezsiniz ona göre)Artifakt olarak Dawnbreaker öneriririm tam senin sınıfın silahı.

Bu günkü 2. La havlem oluyor bu galiba. Cheesy Dediği gibi Dawnbreaker çok güzel Cheesy
#12
(02.08.2014, Saat: 00:46)ZaGoR link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin kesin çözüm olur Smile boşver deadrayı aedrayı bi kılıç vericem diye öteki hayatını çalarlar sovengarda gel beraber içelim eğlenelim  Cheesy


çalsınlar mübarek, öteki hayattada da aynı tanrılarla yüzleşmiyecez mi biz, hayırdır burda verir orga geri alırız gardaşşşşşşşşş
#13
(02.08.2014, Saat: 00:36)Weltkrieg link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:O görevi yapmıştım ben, ne işe yarıyor ki ? birşeyler olmuştu fakat elimde şu an onun verdiği birşey yok. napsam gidip heykelini mi taşlasam ?
Nasıl ya skyrimin en iyi kılıcını veriyor o görev kılıcı kaybetmedin inşallah.Yada satmadın umarım başka yok çünkü ondan.Tüm tamrielde bile bir tane var birde o heykelini taşlasam dediğin daedra benim . 3Smile
#14
(02.08.2014, Saat: 10:39)Meridia link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Nasıl ya skyrimin en iyi kılıcını veriyor o görev kılıcı kaybetmedin inşallah.Yada satmadın umarım başka yok çünkü ondan.Tüm tamrielde bile bir tane var birde o heykelini taşlasam dediğin daedra benim . 3Smile


Şu iskeletlere vurunca patlayan silah mı. Cheesy o hala var bir yerlerde duruyordu, bulurum para ediyor mu ki o
#15
(03.08.2014, Saat: 01:43)Weltkrieg link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Şu iskeletlere vurunca patlayan silah mı. Cheesy o hala var bir yerlerde duruyordu, bulurum para ediyor mu ki o
Eder ama sen kendin kullan onu ÇOK GÜÇLÜ SİLAH.