Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Kingdoms of Amalur: Reckoning
#1
Evet oyun steamde indirimde bir kaç letsplay videosuna baktım grafikler çok üst düzeyde değil fakat dünyası hoşuma gitti oynayan varsa tavsiye verebilir mi ? Oynanışı hangi rpg oyununa benziyor,hikayesi nasıl,oyun dinamikleri ne düzeyde indirimi yeterli fakat tereddütte kaldım almalımıyım ?
#2
Al al, çok güzel bir dövüş sistemi olan bir oyun, senaryo biraz zayıf ve dünyası fazla dolu değil sadece. Yeniden oynanabilirlik pek yok, 1 2 sefer bitirirsin.
#3
Oyun süresi ne kadar sence ? Birde dlclerinin kalitesi nedir oyuna ne katıyorlar Skyrim dlcleri kadar etkileri varsa alıyım.
#4
(13.09.2014, Saat: 20:52)ZaGoR link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyun süresi ne kadar sence ? Birde dlclerinin kalitesi nedir oyuna ne katıyorlar Skyrim dlcleri kadar etkileri varsa alıyım.

DLC hiç kullanmadım maalesef. Sanırım ana hikayeyi 1 haftada bitirmiştim.
#5
Ben sadece ana oyunu oynadım, ırklar felan hoşuma gitmişti, çeşitlilik iyiydi oyunda. Hikayeside iyi idi bana göre, şuan pek hatırlamıyorum bayağı oldu oynayalı. House'lar vardı sanırım onda da Elder Scrolls'ta olduğu gibi.  Bu mavili eflerin (ljosalfar) mekanlarına gidince hafiften LOTR elflerinin mekanlarını andırıyor.
#6
Peki teşekkürler son soru olarak oyun dünyası olarak ne kadar büyük açık dünyamı yoksa mekandan mekana yükleme ekranı mı var? Birde yan görev çeşitliliği varmı?
#7
Açık dünya.
#8
Ben birkaç defa bitirdim skyrimle aynı zamanlarda çıkmıştır. Oldukça güzel oyundur.