Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Kinguin Güvenli Bir Site Mi?
#1
Evet arkadaşlar soru başlıkta yazıyor. DR'dan alacaktım 150 TL'ye ama Kinguin'de hesap ettim 5-60 liraya denk geliyor. Ama internet sitesi diye emin olamadım. Kargoyla falan mı geliyor bu ?
#2
[fon‌t=Times New Roman]E-mail ile kod geliyor onu ESO'nun sitesine giriyorsun, evet güvenilir bir site alışveriş yaptım oradan.[/font]
#3
Kinguin'den alacak olsam kaç lira yükletmem gerekir.
#4
Kardeş, ilginç sorular soruyorsun. Nereye para yükletiyorsun ? Kinguin'deki fiyatlara baktım, son derece ilginç fiyatlar var.

TESO + 30 gün oyun süresi : 21.95 USD
TESO + 90 gün oyun süresi : 53.89 USD
60 gün oyun süresi: 23.48 USD

Şimdi, yukarıdaki hesapa göre önce 30 günlük süre beraberinde gelen oyunu alır üzerinde de 60 günlük ek süre alırsak 45.43 USD'ye mal oluyor bize. Ama gerizekalı isek ve direk 90 gün oyun süreli TESO alırsak 53.89 USD ödüyoruz. Çok enteresan fiyat politikaları var ya da benim kafamın basmadığı başka bir olay var burada.

Bu arada 60 gün oyun süresi 23.48 USD cok iyi fiyatmış.
#5
Steam den almanı tavsiye ederim ( Eger indirim hala devam ediyorsa). 30USd civarinda ama 30 gün den sonra ilave oyun süresini ücretli alman gerekecek.
Ben İmp Edition aldım her halukarda orijinal siteden cok ucuza geldi.
#6
Kinguin toptancı gibi çalışan bir site. Sabit fiyat yok, satılan oyunlar kodlar vs kinguin'e ait değil dolayısıyla güvenlik konusunda garanti vermez. Aldığın key Rus keyi olup çakma da olabilir orijinal de olabilir. Aşırı ucuzlardan uzak dur ve satıcının profiline bak ne kadar satış yapmış diye. Gittigidiyor gibi bir site bu kinguin.
#7
(14.08.2014, Saat: 15:47)akcicek date Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Steam den almanı tavsiye ederim ( Eger indirim hala devam ediyorsa). 30USd civarinda ama 30 gün den sonra ilave oyun süresini ücretli alman gerekecek.
Ben İmp Edition aldım her halukarda orijinal siteden cok ucuza geldi.

Steam'de indirim biteli cok uzun zaman oldu. Steam fiyatı 59.99 USD (Standard edition)
#8
Tekrar kontrol etmende fayda var eso oraya yonlendiriyor
#9
Şöyle söyleyeyim mertusta'nın da dediği gibi toptancı mantığı var Kinguin'de. Milletten teklifleri alıyorlar sonra oraya bildiriyorlar gelen istekleri topluca, sonra iş bitince sizin siparişinizi de size yönlendiriyorlar. Eğer orada aldığınız kod için instant falan yazıyorsa anında teslim ediyorlar 1-2 dakika içinde, mesela ESO'yu ilk aldığımda zamanında satın alma işlemi biter bitmez Early Access kodunu yolluyoruz, ardından oyun çıkınca asıl kodu yolluyoruz demişlerdi, öyle de yaptılar. Eğer Kinguin'den alacaksanız DLCDownload.com'un offer'larından alın yalnız, 5 tane oyun aldım o satıcıdan hepsini dedikleri gibi elime teslim ettiler. Güvenli yani, ama aldığınız toptancıya bağlı. Cheesy
#10
ben dün ik defa bu başlıkta gördüm, biraz araştırdım güvenl buldum, 15.5€ya aldım bir kod, indiriyorum hala bir sorun yok. dlcdownloads.com diye bir satıcıdan aldım hatta. 5 dakikada gönderdiler şifreyi. yalnız skrill kuru yüksek hesaplıyor ya da komisyon alıyor sanırım 46.66 tl kestiler. 3.75% gibi bir komisyon ya da fark var ama tabii ki sitede $60 ile mukayese bile edilemez.