Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Kışhisar Koleji - 6 / Önleme Çalışması
#1
0px
Önleme Çalışması
Görev Veren Yok
Yer: Kışhisar
Önceki Görev: Açığa Çıkan Gizem
Sonraki Görev: Magnus'un Asası
Ödül: Savos Aren'in Madalyonu


Açığa Çıkan Gizem görevinde olanları biliyorsunuz. Ancano Magnus'un Gözü'nü kontrol etmeye çalışmış, Savos Aren Ancano’yu durdurmaya çalışınca patlamayla ikisi de bir büyü kalkanının içinde hapsolmuştu. İşte tam bu noktada Mirabelle bize gidip Baş Büyücü Aren ile konuşmamızı istemişti. Biz de bunun için okulun bahçesine çıkıyoruz. Bir de ne görelim! Ortada bir ceset ve bütün ahali etrafında toplanmış. Ve acı gerçeği öğreniyoruz ki ceset Savos Aren’e ait. Ruhu şad olsun. 


Tolfdir bize Winterhold’a dönüp köyü korumamız gerektiğini söylüyor. Okulda işler iyice karıştı. Köye indiğinizde çok sayıda Buz Hayaleti benzeri yaratık göreceksiniz.

resim


Bunların onunu da hallettikten sonra Elementler Salonu'na geri dönüyoruz. Mirabelle ile konuşup köyün güvende olduğunu söylüyoruz. Mirabelle Magnus'un Asası'na ihtiyacımız olduğunu söylüyor. Bizde asanın Labirent Tapınak'ta olduğunu söylüyoruz ve Mirabelle şok oluyor. Meğerse Savos Labirent Tapınak ile ilgili bir şeyler söylemiş Mirabelle’e. Ve Mirabelle bizden Magnus'un Asası'nı getirmemizi istiyor. Görev de burada bitiyor.