Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Kışhisar Koleji - 9 / Artçı Şok
#1
0px
Artçı Şok
Görev Veren Tolfdir
Yer: Kışhisar Koleji
Önceki Görev: Magnus'un Gözü
Sonraki Görev: Yok
Ödül: Seviyeye bağlı bir miktar altın


Bu görevimiz ise ana hikayenin bir uzantısı olup sürekli yenilenen bir görev. Bildiğimiz gibi Baş Büyücü olduk, ancak Magnus'un Gözü'ne o kadar çok enerji yüklemiştik ki, şimdi Skyrim'in değişik bölgelerinde büyüsel çarpıntılar oluşuyor ve bu da Mevkibeylerini ve bölge halklarını korkutuyor. Bu görevi bir kere yapınca bir daha yapmanıza gerek yok, ancak para kazanmak için ideal bir yol.

Öncelikle Tolfdir ile konuşun. "Is there anything I should know ? / Bilmem gereken bir şey var mı?" diye sorunca size büyü rahatsızlıklarından bahsedecek. Her bölgede 3 adet bulunmak şartıyla tam 27 farklı Anomalimiz bulunmakta.

SR-quest-Aftershock.jpg

Yaratıkları öldürmek Magnus'un Asası ile biraz daha kolay, kabul etmeliyim. Ancak Tolfdir her ne kadar tembihlese de asayı almak görevin gidişatında etki sahibi değil.

Görev bitiminde seviyeye göre 500-1500 altınla ödüllendirileceksiniz.
#2
Bende Tolfdir ile konuşunca öyle bir seçenek çıkmıyor acaba Arch-Mage olduktan sonra üstünden zaman mı geçmesi lazım?
#3
(18.01.2014, Saat: 21:45)ScaLe link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende Tolfdir ile konuşunca öyle bir seçenek çıkmıyor acaba Arch-Mage olduktan sonra üstünden zaman mı geçmesi lazım?

Evet, tak diye gitme, üzerinden biraz zaman geçsin. Zaten çok sıkıcı bir görev, yapmazsan daha mutlu olursun, öyle diyeyim ben. Smile
#4
(18.01.2014, Saat: 22:02)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet, tak diye gitme, üzerinden biraz zaman geçsin. Zaten çok sıkıcı bir görev, yapmazsan daha mutlu olursun, öyle diyeyim ben. Smile
Zaten sadece bitsin diye yapacaktım. Peki eğer yapmazsak oyun üzerinde etkileri oluyor mu konuşmalarda falan? "Jarl'ları ve bölge halklarını korkutuyor." diyor. Jarl ile ya da halktan bir ile konuştuğumuzda bununla ilgili bir şey diyorlar mı? Eğer demiyorlarsa hiç yapmayacağım Smile
#5
Yalan o. Tolfdir sallıyor. Mesela sen çorbanın son kaşığını yemeyince arkandan ağlıyor mu? Hayır. (örneğe bak ya Smile ) 1 kere yap bırak 2'ye gerek yok. Ama para kaynağı olarak bir yol tabii bu da.