Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Küçük Ama Yararlı Modlar
#1
Werewolf Loot
9891-1-1332394052.jpg
Bu mod ile kurtadam halinde iken loot toplayıp kilitli kapıları vs açabilecez.
Ayrıca modun indirme menüsünde friendly olanı seçerseniz aynı zamanda kurtadam olunca size saldırılmaz ve bounty eklenmez.
http://skyrim.nexusmods.com/mods/9891/?t...w%3D&pUp=1

Lightweight Potions and Poisons
resim
Bu mod ile büyük saçmalıkları giderebileceksiniz ve iksirlerinizin ağırlığını 0.1 yapabileceksiniz.Gerçekten yararlı bi mod çünkü iksirler sürekli gerekli oluyor ama çok yer kaplıyor.
http://skyrim.nexusmods.com/mods/1036/?

Guard Dialogue Overhaul
23390-3-1346865816.jpg
Thane olduğunuz halde guardlar ağzını yaya yaya mı konuşuyor karşınızda işte bu mod bunu önlüyor ve guardlar artık size karşı saygılı oluyor shout atınca vs. ağzının payını verebiliyorsunuz mesela sen kimsin ben koskoca arc-mageyim sanamı soracam vs.
http://skyrim.nexusmods.com/mods/23390/?

Rich Merchants
769-1-1321785451.jpg
Artık tüccarların parası oluyor modun 2 seçeneği var 2000 goldları oluyor yada 10000 goldları buda oldukça işinizi kolaylaştırır beyler.
#2
Eline sağlık çok güzel olmuş. Ancak konunun ismini

"Werewolf Loot,Lightweight Potions and Poisons,Guard Dialogue Overhaul ve Rich Merchants Modları"

olarak değiştirirsen daha iyi olur kanaatindeyim. Ne de olsa bir arkadaş bu sayfayı görmeyip bu modlardan herhangi birini tanıtabilir Cheesy
#3
(17.08.2013, Saat: 01:08)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık çok güzel olmuş. Ancak konunun ismini

"Werewolf Loot,Lightweight Potions and Poisons,Guard Dialogue Overhaul ve Rich Merchants Modları"

olarak değiştirirsen daha iyi olur kanaatindeyim. Ne de olsa bir arkadaş bu sayfayı görmeyip bu modlardan herhangi birini tanıtabilir Cheesy
10 mod tanıtmış ols hepsinin adını yazacakmıydı?  Tongue
#4
Tek tek tanıtmaya dikkat edelim lütfen.  Smile Hepsini aynı konuya değilde yeni konulara koymak daha iyi oluyor.
#5
Baştan 1, 2 ve sonuncusu bence oyun ruhuna aykırı ve mantıksız modlar.  Kurtadamlar hantaldır, vücutları ince işler için uygun değil, o yüzden kilit açamaz, yağma yapamazlar. Kimsenin saldırmaması seçeneği de ayrı bir saçmalık. İksirler de ağir falan değil, yararlı olması hafifletilmeye sebep olamaz. Morrowind'de bazi iksirlerin 2-3 birim ağırlığı bile var. 0.5 birim ağırlık 100 taşıma kapasitesiyle 200 iksir taşınabileceği anlamına geliyor, be insaf, daha neyini hafifleştireceksin, oldu, heavy armorları da 5 birim ağırlığa düşürselerdi. Mantıksız. Satıcı paraları da gayet dengeli bence, zaten perklerle maksimum paraları artırılabiliyor. 10000 gold demiş, yok artık, 10000 gold ile Skyrim'de ev alabilirsiniz. Gerçek hayatta hangi bakkalın kasasında 70000 TL ile satış yaptığını gördünüz mesela. Bu tür modları görünce acayip sinir oluyorum Meridia, seninle bir alakası yok. Mod dediğin mantık çerçevesi içinde yapılmalı.
#6
(17.08.2013, Saat: 01:18)WhiteShadow link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 10 mod tanıtmış ols hepsinin adını yazacakmıydı?  Tongue

Tabii yazacaktı. Başka türlü olmaz.. Cheesy Cheesy
#7
(17.08.2013, Saat: 01:19)Artemis link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tek tek tanıtmaya dikkat edelim lütfen.  Smile Hepsini aynı konuya değilde yeni konulara koymak daha iyi oluyor.
modların anlatılacak şeyi çok  az olduğundan bir konu anca ediyorlar diye böyle yaptım birde ismi böyle mi kalsın konunun deiştireyim mi?

birde 20000 değil 2000 gerçekçiliği bozmuyor
+Kurtadamlar hantaldır demişşin attan hızlı koşuyoruz kurtadam iken ama rp için iyi modlar değiller zaten onda sende haklısın ama oyunda faydalılar.
#8
Bence değiştir ismini...
#9
Speech perkleriyle zaten 2000'e ulaşılabiliyor. Perklerin yaptığı bir şeyi niye mod indirerek gerçekleştireyim ki?
#10
O zaman 3000 olur Cheesy Ya adamlar modu yapmış Meridia'da tanıtmış sağolsun. Sorunumuzu modcularla halledelim vatansever. Gel beraber halledelim hatta Cheesy
#11
Kurt adamların hantal olması değilde mantıksız olan eşyaları neresine koyacak pantolon hariç çıplak dolaşıyor. Kilitli desen iki pençe atar olmadı sandığı parçalar ama eşyaları alamaz.
#12
Yaa Lork, bende şey olmuş, şey, harbiden görünce feci sinir oluyorum. Smile Nexus'ta da normal mod olarak geçiyor ama bunlar haksız avantaj sağlayan modlar.
Eline sağlık Meridia bu arada. Smile
#13
Aynen bildiğin hile Cheesy Genelde bunları God Items bölümüne koyarlar zate ama bunlarda koymamışlar oyun ayarı diye millete hile yediriyorlar Cheesy
#14
Aynen hile.
#15
Hile sayılır ama gerçekten oyunu daha rahat oynatıyorlar ve rpcilere tavsiye etmediğimi tekrar belirteyim yalnız guard dialogue overhaul herkese tavsiye ederim guardları sevmeye bile başlıyosun.