Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Legendary zorlukta ilk ejderhamı öldürdüm :D
#1
Şuanlık oyun normalden daha çok sarmaya başladı ileride zorlanmamam için bir kaç taktik alabilirim.
#2
Okçu ol, sinsi git, zor durumda kaldığında görünmezlik bas.

Ölmeme rehberi v1.0
#3
(07.12.2016, Saat: 00:03)Zomboy link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Okçu ol, sinsi git, zor durumda kaldığında görünmezlik bas.

Ölmeme rehberi v1.0
Sinsi gitmek legendary zorlukda yapabileceği en kötü yetenek olur. Çok boşda zorlanmış olur .
#4
Menzil güçlü olmalı bence. Yoksa kısa menzilde kalırsan. Probably öttürürler.
Legendary sonuçta vurdu mu inletir.

+Yenilenmeyi hızlı geliştirmen lazım ki. Aldığın hasar koymasın. Yenilenme ile bir basışta tekrar canını full'le.

+ Sağlığın yüksek, efsunun da orta seviye olmalı kanımca :f
#5
Benim de yeni açtığım ara ara oynadığım bir legendary karakterim var. Öncekilerinde hedef olmama üzerine oynamıştım yani sneak + archery ama sıkıyor bir yerden sonra. Bunda one handed + block geliştiriyorum heavy armor. Yani hep warrior skilleri. block skillerine yıldız verirsen 50-60dan sonra çok ciddi fark yaratıyor, silah da aynı şekilde ama heavy armor zor geliştirirsin, en iyisi 4-5 level biraz birikim yapıp 5x4 yada 5x5 olarak Farkas'dan satın alman. +25 alsan zaten 40 olur, onunla da 3 yıldız verebilirsin heavy armor'a +%60 demek.

Oyunu hurra diye dalmaz da biraz dikkatli oynarsan çok zor değil, bazen biraz kaçman gerekebilir. Destek olarak mage kategorisinden restoration'u geliştirirsen iyi olur, sonra alchemy geliştirip iyi iksirler yaparsın.

+ Kısaca bir alana odaklanıp ondan bir an önce iyileşmen lazım (combat olarak).
+ Savaşları seçmen ve dikkatli olman lazım.
+ Eğer yanına bir follower alırsan oyun aşırı kolaylaşır, ilk dragondan sonra lydia'yı yanında tutabilir. Yada esmer seviyorsan 8. levelde falkreath'den zaten çağırılacaksın oranın thane'i olunca Rayya ile takılabilirsin Cheesy
#6
Çağrı büyüsü de baya işe yarıyor. Düşmanların önüne dremora efendisi atarsan baya işe yarıyor. Ayrıca yanına vampir hanım Serena'yı alırsan o da ölüleri uyandırıyor. Çete gibi geziyorsunuz sonra.
#7
Ölü çağırma iyidir efsanevi için. Ek olarak etrafını kollaman lazım. Aniden arkadan bıçaklanabilirsin. Yoldaş tavsiyem Stenvar'dır. 

Ölü çağırma ile Stenvar'ı kullanarak rakipleri tankla, arkalarına geçip hangi sanatı kullanacağın sana kalmış. Acele etme ama, soluklana soluklana git. Ölümün nefesi her zaman ensende olacak.

Efsanevide cidden sinsilik yemiyor. Bir adım atıyorsun direkt farkediyorlar.
#8
Şuan Ejderkonaktan elf kılıcını çaldım diğer elimde kalkan var takipçi Lydia canım azalırsa yenilenme geçip can basıp tekrar dalıyorum Cheesy sinsilik bana göre değil normalde de hiç oynamam zaten