Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Legible Road Signs - Okunaklı tabelalar
#1
[move]HiRes Legible Road Signs
[/move]

Bu mod ufak ama güzel bir moddur, kendim kullanıyorum. Sizede tavsiye ederim. Mod skyrim yollarındaki okunamaz tabelaları güzel ve okunaklı yapar.

Bilinen bir hatası yoktur.

İçeriği GösterResimler:

Link

by SPARTAN VI
#2
Bir zamanlar kullanırdım. Güzel moddur...  Smile
#3
Paylaşım için teşekkürler, ama bence normal halleri daha gerçekçi. Sonuçta tabela ahşaptan yapılmış ve rüzgar, yağmur gibi nedenlerle yıpranması gayet doğal ve mantıklı. Ben tabelaları kullanıyorsam zaten yanına kadar gidip bakıyorum, dibinden okunuyor zaten çok rahat.
#4
(13.09.2013, Saat: 18:49)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paylaşım için teşekkürler, ama bence normal halleri daha gerçekçi. Sonuçta tabela ahşaptan yapılmış ve rüzgar, yağmur gibi nedenlerle yıpranması gayet doğal ve mantıklı. Ben tabelaları kullanıyorsam zaten yanına kadar gidip bakıyorum, dibinden okunuyor zaten çok rahat.
Dostum, mod tabelayı tamir etmiyor. Sadece texture kalitesini arttırıyor. Yani hala yıpranmış ve ahşap...
Böyle diyorum ama kullanmıyorum.  Cheesy Bir ara kullanmıştım, sonra ne gerek var? Tabelanın texture'u o kadar önemli değil, yanına gidince zaten okunuyor.  Cheesy
#5
(13.09.2013, Saat: 19:28)Beyaz link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum, mod tabelayı tamir etmiyor. Sadece texture kalitesini arttırıyor. Yani hala yıpranmış ve ahşap...
Böyle diyorum ama kullanmıyorum.  Cheesy Bir ara kullanmıştım, sonra ne gerek var? Tabelanın texture'u o kadar önemli değil, yanına gidince zaten okunuyor.  Cheesy

Tabelanın tamirini kastetmiyorum ki, olay yazıların yıpranmış görünmemesi. Sonuçta kazınan ahşap bir malzeme içten çürür. Bu mod texture kalitesini artırmış olabilir, ama okunaklılığı artırmak için tabela yazılarını sanki daha dün kazınmış gibi yapmış, o gerçekçi değil işte.
#6
(13.09.2013, Saat: 19:34)vatansever link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabelanın tamirini kastetmiyorum ki, olay yazıların yıpranmış görünmemesi. Sonuçta kazınan ahşap bir malzeme içten çürür. Bu mod texture kalitesini artırmış olabilir, ama okunaklılığı artırmak için tabela yazılarını sanki daha dün kazınmış gibi yapmış, o gerçekçi değil işte.
Yazıların boyasını diyorsun değil mi?
Evet orada haklısın, ahşap eski duruyor fakat yazılar yeni yazılmış gibi...  Sad