Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

login problemi
#1
Arkadaşlar id pw girdikten sonra sinematik trailerdan sonra bu ekranda uzun süre bekliyorum karakter seçme ekranı gelmiyor elder scrools logosu dönüp duruyor ne yapmalıyım ? http://prntscr.com/4adr7n
#2
Daha cok beklemelisin.

Dalga geçmek için söylemiyorum, oyun login serverına bağlanmakta zorluk cekiyor bazen. Bu olay, bulunduğun yerdeki internet bağlantısından, ttnet Türkiye çıkışlarından ya da oyun serverının bizzat kendisindeki bir arıza ya da yoğunluktan olabilir. Senin yapabileceğin birşey yok, bekleyeceksin.
#3
Teşekkür ederim şuan bağlandım ama fatal error 3 diye bir hata alıyorum şimdide Undecided
#4
Fatal, kritik errorlar falan normal arada oluyor. Şuraya bakabilirsin

https://help.elderscrollsonline.com/app/...a_id/22733
#5
teşekkür ederim mert ama malesef hala karakter ekranına gelemedim deneyemiyorum yaklaşık 20 dakikadır bekliyorum bu normal  mi ?
#6
Repair yapmayı dene? Repair genelde işe yarıyor. Her patch'ten sonra bende o dediğin ekranda kalıyorum. İki üç kez alt+f4 yapıp tekrar girmeye çalışınca eninde sonunda alıyor oyuna.
#7
Teşekkür ederim yardımların için uzun süre bekleyip girdim tam 47 dakika ama daha sonrada karakter yarattıktan sonra play dediğimde fatal error 3 hatasını aldım  :sad
#8
Eğer ESO supportuna yazarsan sana cevap atarlar. ABD saatine göre atarsan çok kısa sürede cevap verirler. Ben dün gece yarısı dotların stacklanip stacklanmadığını sordum gece yarısı. Tahminen 3 veya 4 dakika sonra cevap verdiler. Support çok hızlı. tavsiye ederim.
#9
Stack'leniyor muymuş ?
#10
Hayır dot yenileniyormuş. refresh
#11
Peki diyelim ki pvp'deyiz, yan yana savaşıyoruz ve ikimiz de ok kullanıyoruz diyelim. Aynı adama önce sen sonra da ben zehirli ok attığımızda, ayrı ayrı oyuncuların attığı DOT'lar da mı refresh oluyor acaba ? Onlarda da mı stack yok ?