Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

[Mages Guild] IV - Vahtacen's Secret
#1
Gereksinim : Ulterior Motives
Ödül: Conjurer rütbesine terfi ve Conjurer'ın Cübbesi
Fame/Infamy: +1 Fame puanı

Bu görev Raminus'tan aldığımız 3.görev. Toplam 4 tane var yavaş yavaş rütbeler arttıkça Raminus bile bize görev verememeye başlıyor. Büyüklerle oynamaya hazır olun Wink Bu görevde bir yerde araştırma yapacağız. Sonra araştırma başka yerlere gidecek ve Ayleid kalıntılarında avlanacağız. İsterseniz göreve geçelim..

OB-quest-Vahtacen%27s_Secret.jpg

Raminus ile konuşun. Sizi Vahtacen'in sorumlusu olan Irlav'a yollayacak. O da anatharı verip Vahtacen'e yollayacak. Diyecek ki: Orada bir Skaleel var git onla konuş. Tamam abi diyerek gidin. İlk kısım bomboş çünkü Guild'imiz temizlemiş sağolsun. Skaalel'i göreceksiniz. Size bir şey bulduklarını ancak çözemediklerini söyleyecek. Aşağı bölgeye anatharla kapıyı açıp girin. Orada Denel'i de göreceksiniz. Size, buldukları şeye büyü yapılması gerektiğini ama yapınca zarar alacağınızı söylüyor. Orada da Ayleid'ce yazılar var. Yazılar şöyle: (saat yönünde okuyunca)

- av molag anyammis
- av mafre nagaia
- magicka loria
- magicka sila

Çevirileri de şu oluyor: (yandaki parantez içindekiler ne kullanılması gerektiğidir)

From Fire, Life (Ateş büyüsü)
Frost (Buz büyüsü)
Magicka Darkens or Magicka Wanes (Magicka hasarı)
Magicka Shines or Magicka Waxes (Magicka arttırma)

Buz büyüsü hariç hepsi bir sandıkta parşömen olarak var onları kullanın. Buz büyüsünü de Bruma veya Skingrad'daki okullardan halledebilirsiniz. Bu büyüleri bulduğunuz şeye kullanmalısınız. Bulmacayı çözünce Skaleel veya diğer büyücü ile konuşun. Başka yerler açılacak ve buralarda zombiler falan var. Diplere inin ve artifact'ı alın. Ardından Antik Elf Kaskı'nı Skaleel'e gösterin. Size bu çok önemli olabilir diyecek ve yolunuz Imperial City'e düşecek. Irlov ve Raminus ile konuşun. Önce Irlov'la. En sonunda Raminus size son görevini vermeye hazır olacak. 1 Fame puanını da kaptınız. Artık Conjurer'sınız. Bu nedenle Conjurer'ın Cübbesi'ni almaya da hak kazandınız.