Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

[Mages Guild] VII - A Plot Revealed
#1
Uzun, uzun, hem de çok uzun bir aradan sonra yeniden bu görev serisine devam edeyim dedim. Bu arada oyunu oynayamam da etkili oldu elbet.. Neyse göreve geçeyim sizi sıkmadan. Öncelikle Arch-Mage Traven ile Information at a Price görevi bittikten 1-2 gün sonra konuşun. Sizden Bruma'da bulunan Mages Guild binasına bir bakmanızı isteyecek.

Gidiyoruz ve bir bakıyoruz ki burası harap olmuş. Hala yaşamaya çalışanlar var ama onları kurtarmak eğer daha yaratıkları öldürmediyseniz çok bir işinize yaramayacaktır. İçeride bu manzara var, biraz güldüm şu hayatletlerin şemaline doğrusu.

resim

Evet, Camilla Lollia'yı bulmanız gerekiyor şu yıkıntıların içinden geçip. Onu öldürdükten sonra kafamızı çevirince yandan J'skar çıkıyor. Korkmuş ve görünmez olmuş. Bu işin arkasında Mannimarco'nun olduğunu hemen söyleyeyim. Yapacak bir şey yok, bina yanmış zaten. Gidin ve Traven ile konuşun. Ardından da Wizard rütbesini alacaksınız gidip Raminus'la konuşarak. Diğer görev için iki gün bekleyin. Bu arada Bruma'da bulunan o bina asla tamir edilmeyecek. İyi de oldu, zaten uzmanlaştığı bir büyü alanı yoktu o binanın. Cheesy Ödül ise +1 Fame, Wizard'lık ve Wizard's Fury büyüsü.