Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

[Mages Guild] XI (Final) - Confront the King
#1
Evet arkadaşlar! Bu rehberde sonunda Mages Guild hikayesini tamamlayıp tahmin ettiğiniz gibi Arch-Mage oluyoruz. Öncelikle Traven ile son kere konuşacağız.. Sizi Mannimarco'ya savaş için son bir ekipmanla hazırlayacak ve bu şey bir soul gem. Ancak özel bir gem ve sizi Worm Thrall olmaktan koruyacak. Bunun için kendi ruhunu hapsedecek. Elveda..

Ardından Bruma'nın solunda bulunan Echo Cave adlı mağara mekanına gideceksiniz. Mağara girişnde Bolor adında bir Necromancer var ve size sadece ölünce anatharı vereceğini söylüyor (mağaraya giriş anatharı) ve onu haklı çıkartıp öldürüyoruz. Karmaşık olmayan mağarada yolunuzu pusula ile kolayca bulun ve Mannimarco'nun yanına gidin.

Sizi felç edecek ve konuşmaya başlayacak. Ardından sizi kölesi haline getirmeye çalışacak, beceremeyecek ve savaş başlayacak. İyi bir necromancer olmasına rağmen genellikle bıçakla saldırıyor ancak zamanı gelince size en güçlü yaratıklarla saldırabilir. En kötü ihtimalle suya girmenizi ve rahat rahat düşünmenizi tavsiye ederim.

resim

Artık Arch-Mage sizsiniz. Mannimarco'da bulunan eşyaları ve asayı alın ve okula dönün. Mutlu son! 3 Fame puanına da kıymış Bethesda.  Smile