Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi

Morrowind'de Rüya Görülüyormuş?
#1
Duyduğuma göre Morrowind'de rüya (Daha doğrusu kabus) görmek varmış?
#2
Oyunun açılış sahnesi ana karakterin gördüğü rüya ya da kabus ile başlıyor.
#3
Ana hikayede ilerlerken de rüya görüyorsun. Ama sinematik olarak değil, uyandığında rüyanda ne gördüğünü yazan bir metin çıkıyor sadece.
#4
morrovind geçen bir kaç saat oynadım acemi ingilizce ile hiç birşey olmuyor sap gibi kaldım bitirenler varmış ordaki ingilizceyi anlayan beyaz sarayda bile konuşur.
#5
(02.10.2018, Saat: 00:30)Narud Adlı Kullanıcıdan Alıntı: morrovind geçen bir kaç saat oynadım acemi ingilizce ile hiç birşey olmuyor sap gibi kaldım bitirenler varmış ordaki ingilizceyi anlayan beyaz sarayda bile konuşur.

Hahah Cheesy Keşke o kadar kolay olsaydı. Reading yaparak speaking yapılsaydı dil öğrenmek gerçekten çok daha kolay olurdu. Japonca'yı bunun dışında tutuyorum tabii. Şu dünyadaki en zor şeylerden biri kanjileri okumak.

Bu arada herkes rüya görmeyebilir. Belki Nerevarine bir istisnadır.
#6
(02.10.2018, Saat: 01:11)PhantomDancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hahah Cheesy Keşke o kadar kolay olsaydı. Reading yaparak speaking yapılsaydı dil öğrenmek gerçekten çok daha kolay olurdu. Japonca'yı bunun dışında tutuyorum tabii. Şu dünyadaki en zor şeylerden biri kanjileri okumak.

Bu arada herkes rüya görmeyebilir. Belki Nerevarine bir istisnadır.

İstisna değil.

Devamını sadece merak edenler okusun:

İçeriği GösterSpoiler:
#7
Vay hain vay.
#8
Mesaj yazan herkese teşekkürler.