Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Morrowind İşaretci Modu Varmış?
#1
Morrowind İşaretci Modu Varmış?Bilen Var Mı?
#2
Hayır, benim bildiğim kadarıyla öyle bir mod yok. Öyle bir modun yapılması da pek mümkün değil diyorlardı. Fakat tam emin olmasam da Morroblivion'da görev imleci vardı diye hatırlıyorum, belki ondan bahsediyordur.
[+] Darkdeep isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
@Darkdeep Şimdi Oyunda İşaretci Var Mı Yok Mu?

Morroblivion Ne?
#4
Oyunda işaretçi yok. Morroblivion da bir mod. Oblivion'un motoruyla Morrowind'i tekrar yapmaya çalışıyorlardı: https://tesrenewal.com/morroblivion-download
[+] Darkdeep isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#5
(22.09.2018, Saat: 13:43)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oyunda işaretçi yok. Morroblivion da bir mod. Oblivion'un motoruyla Morrowind'i tekrar yapmaya çalışıyorlardı: https://tesrenewal.com/morroblivion-download

Teşekkürler

Bu Morroblivion Ne?Oblivion Modu'mu Morrowind Modu'mu?Yoksa Ayrı Bir Oyun Mu?

Hani Bazı Modlar Vardır Ya Kendini Belli Eder Resmen Bağırır''Ben Bu Oyundan Değilim!''Diye(Moonpath to Elsweyr) Ama Bazı Modlar Vardır Oyunun Atmosferine O Kadar Uygun Tasarlanmıştır ki Mod Olduğunu Unutursun(Falskar)Morroblivion Nasıl Hissettiriyor?
#6
Ayrı bir oyun değil. Oynayabilmek için hem Oblivion hem de Morrowind gerekiyor. Morroblivion'u oynamadım, o yüzden atmosferi nasıl bilemiyorum.
[+] Darkdeep isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#7
(22.09.2018, Saat: 13:53)Darkdeep Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ayrı bir oyun değil. Oynayabilmek için hem Oblivion hem de Morrowind gerekiyor. Morroblivion'u oynamadım, o yüzden atmosferi nasıl bilemiyorum.

Teşekkürler Başka Remasted/Remake'ı Olan TES Oyunu Var Mı?

Bu Morroblivion Paralı Mı?
#8
Morroblivion paralı değil. Skywind gibi bazı projeler var ama baştan sona komple bitmiş bir ürün yok ortada.
[+] Darkdeep isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi