Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Morrowind Modlar Hakkında Sorularınız
#1
Morrowind modlar bölümünde modlar hakkında soruların, mod isteklerinin ve mod tanıtımlarının karışık bir şekilde olmaması için bu konuyu açtım. Artık bu konudan Morrowind'deki modlarla ilgili bütün sorularınızı sorabilirsiniz.
#2
Sizce Tamriel Rebuilt'i yükleyim mi ?
#3
Morrowind 2011 Project diye bir şey varmış morowind'i baştan yapmışlar nerden indirebilirim? [/font][/color]
#4
(15.12.2017, Saat: 18:59)AsmMsb Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Morrowind 2011 Project diye bir şey varmış morowind'i baştan yapmışlar nerden indirebilirim? [/font][/color]
Baştan yapma diye birşey söz konusu değil textureler vb. yenileniyor. Proje iptal oldu diye biliyorum, aynı işi gören Morrowind Overhaul adlı mod mevcut ona bakabilirsin.
#5
(15.12.2017, Saat: 20:31)LorkhaN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baştan yapma diye birşey söz konusu değil textureler vb. yenileniyor. Proje iptal oldu diye biliyorum, aynı işi gören Morrowind Overhaul adlı mod mevcut ona bakabilirsin.

Mekanikleri yineleyen var mı?Ve ya morrowind mekaniklerini skyrim'inkine benzeten
#6
Morrowind steam versiyonu modlanabiliyor mu? Mod constructor set steam versiyonunda yoktur diyorda steam mağzasındaki oyun hakkında başlığı altında.
#7
(01.01.2018, Saat: 05:07)user234 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Morrowind steam versiyonu modlanabiliyor mu? Mod constructor set steam versiyonunda yoktur diyorda steam mağzasındaki oyun hakkında başlığı altında.

Modlanabiliyor ama sanırım Skyrim'deki gibi construction set ile birlikte gelmiyor. Bunu deneyebilirsin:  https://www.nexusmods.com/morrowind/mods/42196/
#8
https://www.nexusmods.com/morrowind/mods...escription arkdaşlar bu mod hakkında bilgisi olan varmıdır acaba ?