Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Mound blade kapışacak var mı
#1
Mound blade warband veya napoleonic wars kapışmak isteyen varsa kapışalım.
#2
Warband olabilir. Cheesy
#3
Warband'ın nasıl online oynanacağını öğretirsen olabilir.
#4
Orijinal oyunun olması lazım korsan oyunda çalışmıyor playstorede bundle paket 15 TL. Ben daha bugün aldım oyunu.
#5
Ben varım. Kapışacaksan.
#6
oda ismi elderscrollsturk. Şifre: 1991. İsmim aref. Hadi gelecekleri bekliyorum.
#7
Mümkünse, elderscrolls/123456 girsen, olur mu?
#8
Nereden oda ismini aratıcam acaba ?
#9
Ee ne oldu arif septim. Bulamadın mı?
İşte bende onu bulamadım ve yeni açtım sen biliyorsundur diye. Cheesy
#10
Bende de var warband, nasıl online oynandığını bilmiyorum, öğretirseniz kapışırız. Smile
#11
Tüm seri var ama fazla oynamadım, noob'um, kapışırız.
#12
Steam üzerinden aldım napelonic wars hiç oynamadım desem yeridir ama warband oynayabiliriz.Dediğim gibi ama sen playstore dan almışsın serverlar farklı olmuyor mu ? Eğer farklılık yoksa oynayabiliriz.
#13
Serverlerde farklılık olmuyor, sonuçta serverler resmi olarak "steam" üzerinden çalışmıyor. VAC falan hikaye hep. Multiye girip bakayım dedim, tamamen hilecilerle dolu, oynanmaz derecede. İşin daha da kötüsü korsanlar bile bi şekilde "sözde VAC korumalı" serverlere girebiliyor. Bannerlord kapışırız artık.
#14
Bannerlord ayda yılda bir screenshot geliyor, grafikleri geliştiriyorlarmış. Yahu şu zamana kadar M&B'nin grafiklerinden kim şikayet etti? 2-3 gb oyun yap,ama ihtimaller bol olsun, biz zamanında bu oyunun özgürlük hissini, seçeneklerin bolluğunu sevdik. Ama sonra bir baktık, aslında sürekli aynı seçenekler birbirini tekrar ediyor. Bir köye gidiyorsun, verdiği 3 tip görev var: köylüleri eğit, sığır getir veya buğday getir. Yahu koy şuraya hikayeli 15-20 farklı görev, aynı grafiklere tavım ben. Aynı Elder Scrolls'da olduğu gibi yan görevler olsun, köylerde evlere girilsin falan filan, isimli olsun vatandaşlar, köyümü ziyaret ettiğimde "Aha Hasan kardeş, hasat nasıl geçti" diyeyim, daha 2 köylüyü birbirinden ayıramazken lordluk yapıyoruz, köy yaşlısının bile ismi yok.

Sonra Fire&Sword'da şehirler daha büyük olacak, cami kilise falan olacak dendi, heyecanlandık bir baktık, şehrin gezilebilen büyüklüü eskisiyle aynı, sağ ve sol tarafa gidilmiyor görünmez duvar koymuşlar, ne fark etti? Hem gitsen ne olacak, evler içi boş kutu, texture sadece, bir özelliği yok. İbadet yerleri de aynı, tasarım yapabilmişler tebrik ediyorum, gerçek dünyada zaten var olan binalar. Tongue
#15
(09.09.2014, Saat: 23:03)Neb link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Serverlerde farklılık olmuyor, sonuçta serverler resmi olarak "steam" üzerinden çalışmıyor. VAC falan hikaye hep. Multiye girip bakayım dedim, tamamen hilecilerle dolu, oynanmaz derecede. İşin daha da kötüsü korsanlar bile bi şekilde "sözde VAC korumalı" serverlere girebiliyor. Bannerlord kapışırız artık.

Yeni bir oyun başlatıp şifre konulduğu zaman sorun olmaz herhalde. :düşün