Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi

NPCler için combat modundan çıkma?
#1
Başlık biraz saçma oldu gibi...
Ögrenmek istediğim şu: Dark Brotherhood ile suikastlar yapıyorduk. Tapınakta bir örümcek gördüm ve okla öldürdüm. Big Grin Fakat tapınaktaki tüm suikastciler combat moduna girdi, hepsi birden üstüme çullandı. Şimdi yarım kalan işleri tamamlamak için onlarla barışmak lazım.
3Smile Olayın sinir edici yanı ise tam da 20000 altına Empire başkanına suikast düzenlemeye gidecekken olması.
Lanet örümcek, acaba hangi sivri zekalı tapınakta örümcek besler? :düşünOrdinatör Notu: Gayet fazla miktardaki yazım hataları ve noktalama işaretleri tarafımca düzeltilmiştir. (Uyarı 1)
#2
O örümcek Babette'nin arkadaşıydı. Onu öldürdüysen ayvayı yedin.

Şaka şaka. Cheesy Calm gibi sakinleştirme büyülerin var mı? Onlardan kullanman işine yarayabilir.

Eğer yoksa şu çözüm var. O örümceği öldürünce Honor Thy Family görevi gelir. O görevi yap,o görev yeniden kabul görevi.

#3
(13.11.2013, Saat: 21:05)Lorkhan link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O örümcek Babette'nin arkadaşıydı. Onu öldürdüysen ayvayı yedin.

Şaka şaka. Cheesy Calm gibi sakinleştirme büyülerin var mı? Onlardan kullanman işine yarayabilir.

Eğer yoksa şu çözüm var. O örümceği öldürünce Honor Thy Family görevi gelir. O görevi yap,o görev yeniden kabul görevi.

Evet kesinlikle ayvayı yediğime katılıyorum.  Gabriella ile imparatora suyikast düzenleme konuşması yapıyorduk. bir baktım arkasında devasa bir örümcek peydahlandı. konuşmadan tab tuşu ile çıkıp bastım oku. Megersem cansız zayıf bir örümcekmiş. tek ok ile ölüverdi.  örümcek daha tepetakla gitmeden ortalık alev topuna döndü. göz gözü görmez oldu. kimi balta ile kimi bıcakla kimi büyü ile bir giriştiler.  odada balık istifiyiz. kaçmak için ancak ıceform shotunu kullanmak zorunda kaldım.  ancak tapınagın kapısına ulaşıpda kapıdan kaçmak için  E tuşuna bastıgımda sistem çöktü ve skyrim kapandı. Sanmıyorum yeni görev vereceklerini. bahsettiğin görevi netden araştırdım. görevi almak için nazir ile konuşmak gerekiyormuş. bu ortamdan sonra nazirin benimle konuşmak isteyecegini, falanda zannetmiyorum. 
Fakat şu calm dedigin büyüyü bir denemekde fayda var gibi...  :düşün