Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oblivion mu Morrowind mi?
#1
Merhaba öncelikle ben Skyrim i yaklaşık 800 saat oynamış birisiyim artık haliylen sıkıldım bana bu iki oyundan hangisini önerirsiniz?
#2
Konu Elder Scrolls Genel Sohbet bölümüne taşınmıştır.
#3
Morrowind oynamadım ama Oblivion Morrowindden  daha yeni olmasına rağmen ne hikayesi ile ne oynanabilirliğiyle Skyrimin yanından geçemez.Morrowind oynanabilirliğiyle daha iyiymiş sanırım eski oyunları sevmiyorsan ikisinden de uzak dur derim.
#4
Her ikisinide oynamanı tavsiye ederim. Ama Morrowind'in dünyası daha bir başka daha bir güzel.
#5
Zagor milleti oyundan soğutma Cheesy

Oblivion çok güzel, light armor giyinceki hareket özgürlüğün, daha fazla Skill dalı falan, Oblivion çalışmlaarınız ksımından Skyrim ile karşılaştırma yazımı okuyabilirsin.

Morrowind'in dünyasındaki yaratıklar, bitkiler vs çok ilginç.
#6
Doğrudan Morrowind oynama, alışamayıp oyundan soğur bir daha oynayamazsın. Oblivion oynamaya çalış, sıkıldıkça Skyrim'den devam et, sonra gene Oblivion'a geri dön. Aynı şeyi sonradan Morrowind'e de uygularsın. Eski oyunlar oldukları için oynanışları biraz garip gelebilir, alışma meselesi. Ama kötü değil, hele hikayeleri hiç değil, adam akıllı oynamadan yorum yapan kişilerin yorumlarına aldırma. İkisini de bitirmiş(yani en azından %90) biri olarak diyorum ki, alışıp da oynayabilirsen buna değecektir. Hatta Skyrim'den bile daha çok sevebilirsin.

Ama Morrowind'den başlama, Oblivion'dan başla. İkisini de oyna.
#7
Herkese teşekkürler ben o zaman obliviondan başlıyım Smile