Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi

Oblivion Skyrim kadar eğlenceli mi?
#16
Sirf lucien lachance icin bile oynanir
#17
İkisini de oynayan biri olarak skyrim 2-3 tık ilerde aralarındaki farkı anlatmaya kalkarsam şimdi uzun sürecek skyrim'den sonra oblivion sarmaz ama ben şanslıyım ilk onlivion oynadım skyrim yoktu skyrim'den sonra oblivion oynamam söz konusu bile olamaz.
#18
Education Loans
#19
500 saat modsuz skyrim oynadım çer çöp demeden bitirdim.Daha sonra esti bir yerlerden hazır da Türkçe yaması çıkmışken şu Oblivion'u satın alayım dedim girdim oyuna çıktığımda 3 saat ara vermeden oynadığımı fark ettim.Hikaye olarak çok çok üstün bir oyun.Üstelik Cyrodiil çok yakışıklı bir memleket. Skyrim resmen Tamrielin Adanası,büyü görünce çıldıran keko guardlar filan var.Oblivion bence skyrimden hikaye olarak fersah fersah ötede olan bir oyunmuş.Her şey iyi güzelde 25.saatin sonunda neden hala 1 levelim birisi açıklasın Allah aşkına.
[+] Evladiyelik Dremora isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
#20
(07.10.2018, Saat: 14:47)Evladiyelik Dremora Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 500 saat modsuz skyrim oynadım çer çöp demeden bitirdim.Daha sonra esti bir yerlerden hazır da Türkçe yaması çıkmışken şu Oblivion'u satın alayım dedim girdim oyuna çıktığımda 3 saat ara vermeden oynadığımı fark ettim.Hikaye olarak çok çok üstün bir oyun.Üstelik Cyrodiil çok yakışıklı bir memleket. Skyrim resmen Tamrielin Adanası,büyü görünce çıldıran keko guardlar filan var.Oblivion bence skyrimden hikaye olarak fersah fersah ötede olan bir oyunmuş.Her şey iyi güzelde 25.saatin sonunda neden hala 1 levelim birisi açıklasın Allah aşkına.

İstatistikleri bir atsana merak ettim, acaba keşfetmediğim yer kalmış mı diye soruyorum :

İnternette maksimum stat olarak verilen statları çoktan aştım daha fazlası var mı merak ediyorum ?
#21
Thumbs Up 
*Yorum silinebilir*