Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oblivion (Soru-Cevap Başlığı)
Siteye kayıt olmadan indirememen normal kanka, siteye kayıt olman lazım.

İçeriği GösterSpoiler:

İçeriği GösterSpoiler:

İçeriği GösterSpoiler:
Seçeneklerden hiçbirini seçmeyip, en aşağı inerek "Create Account" a basacaksın.

İçeriği GösterSpoiler:
Yazıları istemsizce pembe yazdım...

@mwhmet07383
[+] RancouR isimli üyenin iletisini 2 üye beğendi
Selamun Aleyküm benim bir sorum olacak oblivion da birine zehirli elma yedirmek istiyorum ama nasıl yedireceği mi bilmiyorum ve bu elmayı verdikten sonra başka zehirli meyve falan yapabiliyormuyuz
Sneak olup npc nin envanterine ulaşman lazım. Yankesicilik yapacaksın yani, sendeki elmayı onun envanterine yerleştiriyorsun. Sonra npc animasyonlarını yaparken elmayı çıkarıp yiyor ve istikamet tahtalı köy. Karanlık Kardeşliğin Cheydinhal'deki tapınağında Khajiit bi eleman satıyordu zehirli elmaları yanlış hatırlamıyorsam.
(19.06.2018, Saat: 14:11)mertusta Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sneak olup npc nin envanterine ulaşman lazım. Yankesicilik yapacaksın yani, sendeki elmayı onun envanterine yerleştiriyorsun. Sonra npc animasyonlarını yaparken elmayı çıkarıp yiyor ve istikamet tahtalı köy. Karanlık Kardeşliğin Cheydinhal'deki tapınağında Khajiit bi eleman satıyordu zehirli elmaları yanlış hatırlamıyorsam.

çok teşekkür ederim bende adamın önüne elmayı bırakıyorum yer diye bekliyorum çaresiz bir şekilde Smile
Türkçe yama yaptım ama dlc görevleri Türkçe degil.Onları nasıl Türkçe yaparız?
(19.06.2018, Saat: 20:42)mwhmet07383 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkçe yama yaptım ama dlc görevleri Türkçe degil.Onları nasıl Türkçe yaparız?
Mod yüklüyse mod kaynaklı olabilir. İkinci olarak doğru yamayı yüklediğinizden emin olun, deluxeye goty yüklemiş olabilirsiniz.

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(17.06.2018, Saat: 20:19)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Müziklerdeki cızırdama sorunun oyunla ilgili değildir. Oblivion stutter remover ses düzeltme yaması fix ile birlikte yükle.

Eyvallah o dediğin fixi yükledim.Ama uygulama değilde not defteri çıktı.O not defterini nereye atıyım
Beyler oyunun müziklerinde cızırdama ve bir müzikteki yeri tekrarlama sorunu var.İnternette oblivion slutter remover sorunu diye geçiyor. Onu nasıl çözeriz?
@mwhmet07383 Önceki sayfada zaten sorunuzun cevabı verilmiş.
(21.06.2018, Saat: 20:29)Diist Kiin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mwhmet07383 Önceki sayfada zaten sorunuzun cevabı verilmiş.

İşte dedikleri fixi yükledim ama o fixle ne yapılcak onu bilmiyorum onu sordum bilen varsa cevaplayabilirmi?
Modların readme dosyasında nereye yüklenecekleri yazar. Ini klasörünün içine atacaksın onu. Ama cızırdama sorunun ile alakası yok o modun.

(Dün, Saat: 01:12)Baris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Modların readme dosyasında nereye yüklenecekleri yazar. Ini klasörünün içine atacaksın onu. Ama cızırdama sorunun ile alakası yok o modun.

Pardon yanlış söylemişim buraya yüklicen Smile
resim
Beyler Türkçe yamayla beraber  quest added quest completed gibi bildirimler artık gelmiyor. Nasıl açılır,bilen varmi?