Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oblivion (Soru-Cevap Başlığı)
Türkçe yamalarımız var mı o dlc için sadece oyun için mi huh
(5 saat önce)ibodala Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkçe yamalarımız var mı o dlc için sadece oyun için mi huh

İki versiyonunda türkçe yaması var. Fakat ben Deluxe edition versiyonunda sorun yaşıyorum. Fast travel yapılmıyor ve sürekli bi savaş sesi geliyor. Bir türlü çözemedim. Bu yüzden oyunuda oynayamadım.
[+] DRAGGUR22 isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
Hayda.. Bak şimdi bunuda oynamaya niyetlendim. Fallout3 gibi bozuk mu satıyorlar ? (/)_-'') Parasını verir alır oynayamazsam çok pis küfür ederim.

Ne yapmak lazım ? Diğerini mi alsam ? Bilgisi olanlar bir yorum yapsın yardımcı olsun. Şuan alacak olan ne yapmalı
Yani bu sorun bende oldu diye sende de olacak diye bir kaide yok sanırım. Ama bilemeyiz. Garanti olsun diyorsan birkaç DLC eksik oynayıp düz goty al o zaman. Onda bir sorun olmamıştı. Yada riske girip al deluxe yi birşey olursa yama yüzünden geri iade edersin oyunu sonuçta. Parayı alıp goty alırsın. Sorunun oyunla alakası var mı bilemeyeceğim. Ben mod ve modsuz her iki şekilde bu sorunu yaşadım.
Steam puanlaması: bütün incelemeler ve en son inceleme Çok Olumlu ama Smile

Son yorumlara da baktım. %95 oranında tavsiye ediliyor. Arada tek tük kişi hayır vermiş crash diyorlar sorun diyorlar senin gibi. Kimisine denk geliyor galiba sistemle alakalı sorun çıkartıyor olsa gerek ? Fallout3 goty gibi değil önüne gelen sövmemiş Cheesy Bana patlamasa bari :I
Yok oyun ingilizce olarak sorunsuz. Ben yamadan sonra olduğunu belirttim. Yanlış anlamışsın sanırım. Yamayı kurunca oluyor.
Gençler iyi günler Oblivion başlayalı 2 hafta oldu büyücü loncasına girdim. Bende asa yapılması için odun istediler fakat hiçbir yerde bulamadım. Odunu nerede bulabilirim?