Konuyu Okuyanlar:
2 Ziyaretçi

Oblivion (Soru-Cevap Başlığı)
Görev seçili iken kod satırına -> CompleteQuest yaz.
Baktın olmadı görevi google'a arat ve id numarasını bul.Ondan sonra CompleteQuest (İD nuramarası) şeklinde yaz.

Fakat görev ödülünü alamazsın.
Beyler sadece bendemi oyunun müzikleri cızırtılı geliyor?Bunun nedeni oyunmudur yoksa ses kartındami bir problem vardir?
@mwhmet07383 Benim hoparlörüm , arkasında ki ses ayarını yükselttiğimde cızırtı veriyordu.Belki sende de öyle bir sorun vardır.
Selamlar. Oblivion'un Knights of the Nine DLC'sinin hikayesini özetleyebilecek biri var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
Umaril adında bir Ayleid, binlerce yıl önce Alessia isyanları sırasında Pelinal tarafından tokatlanmıştı ama geri gelmiş. Kendisini tokatlayanlardan intikam alma amacıyla gezegeni yakmaya karar verir. Onu durdurmak da bizim görevimizdir.
Hard kapıları açamıyorum. Amantius Allectus'un bodrumunun kapısında takıldım. Kapı açma hilesi var mı?
(24.09.2018, Saat: 10:21)serhat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hard kapıları açamıyorum. Amantius Allectus'un bodrumunun kapısında takıldım. Kapı açma hilesi var mı?

Nocturnal'ın görevini yapınca iskelet anahtarını ve 25 level lockpick veriyor. İskelet anahtarı kırılmadığından auto kısmına basa basa geçebilirsin.
(24.09.2018, Saat: 22:49)GoktugKoselı Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nocturnal'ın görevini yapınca iskelet anahtarını ve 25 level lockpick veriyor. İskelet anahtarı kırılmadığından auto kısmına basa basa geçebilirsin.

Nocturnal'ın görevi ne zaman açılıyor?
(25.09.2018, Saat: 14:18)serhat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nocturnal'ın görevi ne zaman açılıyor?

10 level olunca açılıyor.

Şurada gösterilen yere gidip Nocturnal ile konuş
http://elderscrolls.wikia.com/wiki/File:...cation.png
Forumda bulamadım Oblivionda Assassin/Thief classı yapmak istiyorum lağımlardan çıkmadan önce hangi ırkı burcu ve skill dağılımı vermem gerek onu bilmiyorum yardımcı olurmusunuz ?
Burç olarak Shadow veya Thief verebilirsin. Shadow 1 dakikalık görünmezlik büyüsü verir. Thief ise +10 Agility, +10 Speed, +10 Luck verir. Suikastçi için shadow daha uygun.

Khajit ırkı genelde en iyi hırsız ırkı olarak görünür. Bunun yanında Wood Elf de gayet iyi hırsızdır.

Yeteneklerde hırsız/suikastçi için önerilerim : Illusion , Security , Sneak üçlüsüdür.Hafif olmak için Light Armor yeteneği ve fark edilirsen diye Conjuration  yeteneği de basabilirsin.
benim Breton "Assassin/Thief" build böyleydi Fallout 4 oynamaya başlayıp Oblivion'u bırakmadan önce, çoğu zaman fark edilmeden 3 - 4 sneak attack yapabiliyodum.
fark edilince de zaten Blade - Block ile paçayı kurtarıyoduk.
bu buildle bütün şehirlerdeki girilebilen, kilitli - kilitsiz her türlü mekanı (evler - şehir sarayları - muhafız kışlaları vs.) tam anlamıyla sırtlayabilip en kötü durumdaki yerlerden bile en az 350 altın kaldırabiliyodum evdeki yemekleri Alchemy ile iksire çevirip. (Bruma'da hırsızlık yaparken bi' abinin evinde Black Hand Robe/Hood çaldığımı hatırlıyorum Very Hard kilitten, Dark Brotherhood'a katılmamıştım daha.)
geceleri şehirlerdeki Mages Guildlerin Hard (ya da Very Hard'dı sanırım) kapı kilitlerini kırabilirsen içerdekiler en az 500 ediyor.
ben oyun başında 75 - 150 bin arası altın yapmıştım galiba xd
(Fallout 4 oynamaya başlamadan önce baya geliştirmiştim karakteri, en son 13 - 16 level olarak hatırlıyorum, Sneak - Alchemy - Security master (100), Blade - Block - Marksman ya Journeyman di ya da 1 - 2 skill arttırma kalmıştı olmak için, Light Armor da 35 - 43 vardı sanırım, en az 20 level olacak kadar da skill geliştirmiştim sanırım.)
(sitede build i oluştururken Blade yerine Blunt seçmişim, aldanmayın)
İçeriği GösterSpoiler:

şu linkleri de bırakayım eğer konuya gelen yorumları oynayış tarzına pek uygun bulmazsan bakarsın
https://gamefaqs.gamespot.com/boards/941...n/69386480
https://gamefaqs.gamespot.com/boards/924...n/59782621
http://www.ign.com/boards/threads/whats-...181567400/