Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Öğrenilen tılsımlamayı nasıl kaldırırız?
#1
Dostlar tılsımlamaya yeni başlamıştım deneme olarak %10 alev hasarı veren bi kılıcı parçaladım(ama kendi silahıma parçaladığım kılıcın tılsımını vermedim) sonra %25 lik ateş hasarı veren kılıç buldum, dedim bununla daedra kılcımı tılsımları.Gidiyorum basıyorum parçalamaya "bu tılsımı zaten biliyorsun" diyo parçalattırmıyo. nasıl bu %10 luk ateş hasarı yerine %25 liği koyabilirim.
#2
Senin öğrendiğin şey alev hasarı zaten, bunu bir daha öğrenemezsin. Enchant’ın şiddetini senin skill seviyen, kullandığın taşın ve ruhun kalitesi belirliyor. Sen %10 alev hasarı öğrenmedin, sadece alev hasarını öğrendin. İstersen %100 alev hasarı enchant’ını parçala, senin yapabileceğin enchant yine aynı.
[+] vatansever isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#3
Tılsımlama değeri senin tılsımlama yeteneğine veya üzerinde Tılsımlamayı Güçlendiren etkiler bulunan zırhları giydiğinde ve tılsımlama iksiri içtiğinde artar. Mesala bende şuan oynuyorum. Kocaman ruh dolu Kara cevherle en fazla %22 lik ateş hasarı basabiliyorum. Tılsımlama yeteneğim geliştikçe bu değer artacaktır.
#4
anladım eywallah saolun