Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Ölümüne en çok üzüldüğünüz karakter kim?
#16
İçeriği GösterSpoiler:
#17
İçeriği GösterSpoiler:
#18
Astrid.
#19
Amcam... Şaka şaka faendal.Oyuna yeni başlamıştım tek bildiğim beyaz ok işaretini takip etmek.Gittim riveewooda her gavurla konuşuyom fln.Faendali gördüm yardım fln istedi (evet oyuna başladığım gibi ilk isim birine yalan söylemek olduCheesy) sonra taktım pesime baya ben önden o arkadan sonra koleje buz şeyleri saldırınca tabi ben mutus skillerimi kullanarak bı fayir storm yaptım.Tabi yapınca kadın öldü.O günden beri fire storm kullanmıyorum.
#20
İçeriği GösterSpoiler:
#21
Skaal Köyü Şamanı
resim

resim
#22
Net bir biçimde Mercer Frey. Çok karizmatik ve zeki bir liderdi bence. Keşke öldürmek zorunda olmasaydık. Kılıç kullanışı zaten apayrı bir olay.
#23
(20.05.2018, Saat: 19:54)Dovahkiin Skywalker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Net bir biçimde Mercer Frey. Çok karizmatik ve zeki bir liderdi bence. Keşke öldürmek zorunda olmasaydık. Kılıç kullanışı zaten apayrı bir olay.

İçeriği GösterSpoiler:
#24
Astrid
#25
İçeriği GösterMirmulnir:
#26
kendim Smile o kadar kas kendini bir falmer'a ( yazarken bile içim gidiyor) öl skyrim sağolsun ne diyelim
#27
kodlak dede görevi nerde geliyor ya hiç denk gelmedim bilgi veriniz lütfen Cheesy
#28
(30.05.2018, Saat: 10:18)erdncvrl Adlı Kullanıcıdan Alıntı: kodlak dede görevi nerde geliyor ya hiç denk gelmedim bilgi veriniz lütfen Cheesy

Akçaydaki yoldaşlar karargahına bakın.(http://en.uesp.net/wiki/Skyrim:Jorrvaskr)
[+] Cyborg isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#29
(30.05.2018, Saat: 12:57)Cyborg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Akçaydaki yoldaşlar karargahına bakın.(http://en.uesp.net/wiki/Skyrim:Jorrvaskr)

Hatırladım kardeşim tesekkur ederim aklıma gelmedi ilk başta