Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Önerdiğiniz Modlar? (Türkçe)
#1
Hadi herkes önerdiği modu yazsında görüp deneme şansımız olur belki Cheesy
#2
Nexus'a gir, yukarıdaki "file" tuşuna bas. Sağ taraftan "most ensored" seçeneğine tıkla ve tüm kullanıcıların en çok önerdikleri modları sırasıyla bak.
#3
(01.09.2014, Saat: 14:34)Beyaz date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nexus'a gir, yukarıdaki "file" tuşuna bas. Sağ taraftan "most ensored" seçeneğine tıkla ve tüm kullanıcıların en çok önerdikleri modları sırasıyla bak.

üyelik istiyor bende kayıt ol diyorum paralı hepsi ama bi kayıt olamadım
#4
(01.09.2014, Saat: 15:06)Mafrozen date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: üyelik istiyor bende kayıt ol diyorum paralı hepsi ama bi kayıt olamadım
Üyelik bedava nasıl bulamadın?
#5
(01.09.2014, Saat: 15:51)Meridia date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üyelik bedava nasıl bulamadın?

resim

böyle bi ekran geliyor ücret yazıyor
#6
Hiçbirine işaretlemeden alttaki create account'a tıklarsan, devam edip üyelik açabilirsin.
#7
(01.09.2014, Saat: 17:06)shooter link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hiçbirine işaretlemeden alttaki create account'a tıklarsan, devam edip üyelik açabilirsin.
-_- teşekkürler Cheesy
#8
Türkçe yazdım ama Cheesy
#9
Türkçe Mod Listesine bakabilirsin, Görev istiyorsan, Falskaar, Wyrmstooth, Fight Agains Thalmor vs. var. Bunların dışında oynanışı etkileyen modlara da bakabilirsin. Immersive Weapons ve Jaysus Swords'ta var. Smile Yada Jarl of Ivarstead modunu kur tam yetkileri ile mevkibeyi ol, o da olmadı High King of Skyrim'de türkçe onu kur kral ol.
#10
(01.09.2014, Saat: 22:10)shooter date Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Türkçe Mod Listesine bakabilirsin, Görev istiyorsan, Falskaar, Wyrmstooth, Fight Agains Thalmor vs. var. Bunların dışında oynanışı etkileyen modlara da bakabilirsin. Immersive Weapons ve Jaysus Swords'ta var. Smile Yada Jarl of Ivarstead modunu kur tam yetkileri ile mevkibeyi ol, o da olmadı High King of Skyrim'de türkçe onu kur kral ol.

Allah razı olsun kardeşim Cheesy