Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Outlast 2 Hakkında Tartışma Ve Yorumlar
#1
Arkadaşlar bu Outlast 2 hakkında ne düşünüyorsunuz, ben şahsen hikayeyi çok beğendim,tüyler ürperten bir hikayesi var, ama bu hikayeyi oyuncuların gözüne sokmuyor, kafamızı çalıştırmamızı ve ince ayrıntıları fark etmemizi istiyorlar, ve oyunda bir sürü Easter Egg var, oyun hakkında bir sürü teori var, bazıları doğru bazıları uydurma.

Ben grafikleri, hikayeyi beğendim (Oynanış hakkında yorum yapamayacağım oyunu oynamadım)

Ama bir şeyler eksik gibi ya, özellikle Outlast ve Outlast Whiestleblower'la karşılaştırıldığında gerçekten bir şeyler eksik, hikaye güzel düşünülmüş, iyi tamam, ama bu hikayeyi anlatış biçimleri bence berbat, çok karışıklık ve açıklanamayan olaylar var oyunda, bunların bir DLC ile çözülmesi gerektiğini düşünüyorum.

Ve bir soru: Outlast 2'nin DLC'si çıkacak diyorlar doğru mu ?

Düşüncelerinizi yazın.
#2
ilk oyunu çok beğenmiştim ama ikiyi beğenmedim. biraz oynadıktan sonra bıraktım. sanırım en büyük etken sürekli dışarda geçmesi. ileriki bölümlerde değişiyor mu bilmiyorum. ilk oyundaki hastane beni daha çok çekmişti oyuna.
#3
Outlastın verdiği korkuyu yaşatamadığı kesin.Outlastı bitimem 50 + saat aldı çık gir yaparak ama Outlast 2 maks 15 saat harcamışımdır.