Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Oyunu bırakmıştım dönmek istiyorum ama birkaç sorum var.
#1
İyi günler dostlar. Morrowind geldikten birkaç hafta sonra bırakmıştım oyunu. Pvp için oynuyordum ama bu itemleri pve den farmla elde etmek çıldırtmıştı beni. Takıntım oldu itemleri düşürmek ve bir türlü de düşüremedim. Oyunda pvp ile ilgili önemli değişiklikler var mı ? ve ek olarak sadece pvp yapsam oynayabilir miyim şu an ? bir de bu trait değiştirme filan gelmiş. Bunun materiali kolay elde ediliyor mu ? Ayriyetten nirnhoned filan yapabiliyor muyuz herhangi bir silahı bununla ? Pve ye hiç bulaşmadan oynamak istiyorum umarım mümkündür Smile
#2
Makarnanın salçalısı, mmorpg'nin pve'si demişler. Ne demek pve ile uğraşmak istemiyorum.

O zaman moba oynayacaksın.
#3
Oynadığın classa göre item değişir ama pvpden düşen güzel setler var impregnable, wizard riposte gibi. Pve hiç girmeden set toplayabilirsin tabi ki. Pvp aynı ama mayıs sonunda patch ile azcık değişecek. Onun dışında battleground geldi morrowind ile 4v4v4 kapışıyorsun MÜKEMMEL bişey bence. Cyrodiilin canı cehenneme yani o derece Cheesy Eğer morrowind almadıysan alma, 1 ay sonra ana oyuna eklenecek o sistem.

Trait değiştirme işini pvp yaparak gelen kutulardan düşen taşlarla değiştirebilirsin. Hatta en iyi pvp yapılarak düşüyor şuan. Reward of worthy kutularının gün içinde geleni banko taş oluyor, sonrakilerde şansa bağlı. Battlegrounddaki gelen ap miktarı da arttı, fazla fazla kutu biriktirirsin.

ASUS_Z00ED cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[+] mertusta isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#4
@mertusta anladım hocam teşekkürler.