Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Para problemi
#1
Oyuna uzun bir aradan sonra birkac gun once tekrar basladim, yaklasik bir 25 saatin sonunda o kadar para harcamama ragmen hala 60,000'im var ve ev disinda harcayacak yer bulamiyorum parayi. Bu parayi yaparken de jewel falan satmadim, elimde yuzlerce jewel var, onlari satsam herhalde bir bu kadar daha cikar.
Internetten biraz bakindim ve neredeyse yuzlerce kisi oyunda olmasi gerekenden fazla para kazandigimizi yazmis.

Su parayi harcamak icin soyle degisik itemlar satan NPC'ler falan yok mu oyunda hic yav? Karaktere basladiktan yaklasik 1 saat sonra hayvan gibi loot yapmam sonucu 5,000 civari param olmustu, o kadar para kazanip kazanip harcayacak hicbir sey bulamayinca insan kendini sorguluyor "Neden para kasiyorum?" diye. Oyunda hic para sikintisi cekmeyince sanki hile kullaniyormus gibi hissetmeye basladim resmen.
#2
Karakterin yeteneklerini artırmak için eğitim al. Seviyeler arttıkça ücret de artıyor. Onun dışında büyü kitapları ve tılsımlı silahları satın al. Tılsım bozarak hem Enchanting hem de dolaylı yoldan Smithing artırırsın. Takipçi olarak, paralı askerleri kullan. Son olarak aklıma gelen, Solstheimde Ralis Sedarys'in yaptığı kazı görevi(Unearthed). Kazmak için bolca altın istiyor. (Görev sonunda Ahzidal'ın setinin tamamına sahip oluyoruz.) Şimdilik bunlar var, hatırlarsam yazarım tekrar.
#3
Steam'de oynuyorsan ve o başarımı açmadıysan "Golden Touch" başarımını açabilirsin. Başarım için 100.000 altın toplaman lazım.
#4
Bu Link'teki Abinin Çok İlginç Şeyler Sattığını Hatırlıyorum.
#5
(18.07.2018, Saat: 17:59)Filsuk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu Link'teki Abinin Çok İlginç Şeyler Sattığını Hatırlıyorum.
Bakacagim bu NPC'ye, sagol.
[+] Mjoll the Lioness isimli üyenin iletisini 1 üye beğendi
#6
Ev yapabilirsin. Heartfire DLC'si ile. Bu baya para harcatan bir iş. Ama buna çokta takılma. Yani neden paramı harcayamıyorum diye sıkıntı yaparsan çıkamazsın işin içinden. Skyrim'in yapısı böyle. NPC'ler ilginç şeyler satmıyorlar pek. Genelde kendin düşürüp ya da sandıktan toplayarak item yapıyorsun.