Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Rescue from Fort Neugrad
#1
Arkadaşlar görevi alıyorum ardından arkadaşlarınla buluş diyor gidiyorum hiç kimse yok. Bende kaleye gidiyim dedim hiç imparatorluk askerleri yok hepsi haydut. Kalenin içine girdim mahkumları kurtar dediler fakat anahtar olmadığı için kurtaramıyorum. Anahtar ise imparatorluk askerindeymiş ama imparatorluk askerleri yok. İsteyene save dosyamıda atarım.
#2
Kapıya git ve konsolda kapıya tıkla.  Unlock yaz girip kurtar sonra askerleri. Bu arada orada imparatorluğun gelip haydutlarla savaşması lazımdı bug olmuş sanırım.
#3
(03.02.2014, Saat: 12:53)Sarhi link Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kapıya git ve konsolda kapıya tıkla.  Unlock yaz girip kurtar sonra askerleri. Bu arada orada imparatorluğun gelip haydutlarla savaşması lazımdı bug olmuş sanırım.

Evet bug oldu. Yanlız şöyle bir şey var askerler zindan gibi bir yerde değil. Hatta ben kalenin içine girince yumrukla haydutlara saldırıyorlar. Sonrada anahtar muhafızda diyorlar. Ve benim yanımda duruyorlar. Daha önce çok fazla bug olmuştu. Oyunumda Türkçe yama dışında hiçbir mod yok. Acaba save dosyamı atsam ilgilenir misiniz? 
#4
Şahsen ilgilenmeyi çok çok isterim ama maalesef il dışındayım ve Cuma akşamına kadar da yokum. Siz yine de koyarsanız buraya linki diğer arkadaşlar yardımcı olacaktır diye umuyorum. En kötü ihtimalle cuma akşamı bakarım bi ben, aslında bence oraya takılı kalmayıp bir iki yan ya da lonca görevi yapsanız şahsen ilgileneyim Smile
#5
İlgilendiğin için sağol. Ben o zaman şimdi atayım. İçinde iki tane save var. Belki birisi sizde de hatalı olabilir. Her türlü ihtimale karşı ondan önceki kayıtlı olanı yükledim.

http://s3.dosya.tc/server17/5rrprr/Skyrim.zip.html