Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Retaking Thirsk
#1
Bu rehberden önce The Chief of Thirsk Hall rehberini tamamen okuyup bilgi sahibi olmalısınız.

The Chief of Thirsk Hall rehberinde de söylediğim gibi bu görev Nord'ların binayı geri almasıyla ilgili.Bu göreve iki farklı yolla başlayabilirsiniz.Birincisi direk Bujold's Retreat'a gidin.İkincisi ise scathecraw'ları götürmeyin.

İçeriği GösterSpoiler:

Bujold ile konuşun.Beraber Thirsk Mead Hall'a gidip rieklingleri öldüreceksiniz.Sonra orası sizin olacak.Bu zor bölümü.Ve şimdi sıkıcı bölümü geliyor.

Bujold ile konuşunca artık binanın ve takımının liderliğini alma zamanının geldiğini söylüyor.Ve Hrothmund's Barrow'a gidiyorsunuz.Bujold ile yalnız.Sonra,Hrothmund'un ruhu sizinle teke tek konuşuyor ve Bujold onu göremiyor.O size artık Bujold'un liderliğe layık olmadığını söylüyor.Sonra gidiyor.Bujold'a ya yalan söyleyip liderlik senin diyeceksiniz ve bunu seçerseniz her şey günlük güristanlık olacak,ya da hayır,sen lider değilsin diyeceksiniz.Öyle demeyin,tavsiye etmem. Çünkü size saldırıyor ve onu öldürmek zorunda kalıyorsunuz.Onu öldürünce dolayısıyla arkadaşları da sizi almıyor..Bence 1.seçeneği seçin.Ve görevi bitirin.

İçeriği GösterSpoiler: