Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Rigmor of Bruma ve Beyond Skyrim
#1
Arkadaşlar bende iki mod yüklü Rigmor of Brumayı bitirdim beyond skyrim başlamadım Rigmor of bruma modunun nexus sayfasında optional files kısmında (Compatibility patch for Beyond Skyrim: Bruma (MAIN QUEST ONLY) diye bir dosya var bunu indirince rigmor brumada karşıma çıkıyormu bilen biri varsa cevap yazarsa sevinirim.
#2
(09.05.2018, Saat: 15:40)muro1478 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar bende iki mod yüklü Rigmor of Brumayı bitirdim beyond skyrim başlamadım Rigmor of bruma modunun nexus sayfasında optional files kısmında (Compatibility patch for Beyond Skyrim: Bruma (MAIN QUEST ONLY) diye bir dosya var bunu indirince rigmor brumada karşıma çıkıyormu bilen biri varsa cevap yazarsa sevinirim.

uyumluluk yaması diye geçiyor da ne işe yaradığını bilmiyorum. ama 2 modun da yapımcıları ayrı. beyond skyrim'e etki edeceğini sanmıyorum. herkes rigmor u görmek istiyor demek ki herkes benim gibi etkilenmiş rigmor'dan Cheesy
#3
Takipçi kullanmadığım için brumaya yolladım rigmoru save alıp deniycem bakalım bir etkisi var mı? Aynen hikayesi çok etkiledi benide.
#4
(09.05.2018, Saat: 16:10)muro1478 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Takipçi kullanmadığım için brumaya yolladım rigmoru save alıp deniycem bakalım bir etkisi var mı? Aynen hikayesi çok etkiledi benide.

ben de yollamıştım. dene bakalım belki npc olarak gelir iki çift laf eder Smile